נתנאל שיפוצים - פוסט חדש באתר

איך להחליף מושב אסלה – כל הדרכים והשלבים

איך להחליף מושב אסלה נתנאל שיפוצים

לא פעם אנו רוצים להחליף מושב אסלה בבית מסיבות שונות, או שאו נשבר, או שאינו מתאים לעיצוב וברצוננו להחליף אותו למשהו חדש. על מנת להחליף את מושב האסלה יש שתי דרכים: הקלה – להזמין את בעל המקצוע היעיל ביותר, אחד שיבצע את המטלה במקצועיות ואמינות ותוך זמן קצר, אך גם יגבה מאיתנו תשלום שאותו אנו יכולים לחסוך אם נחליט ללכת על הדרך השנייה: DIY, או בעברית, תעשה זאת בעצמך, כן, הגיע הזמן להפשיל שרוולים ולהתחיל בעבודת כפיים קטנה, זה ממש לא מסובך. אז מה עושים? מיד נראה שלב אחרי שלב כך שגם אתם יכולים לבצע את זה בקלות ויעילות רבה. שווה לעקוב אחרי השלבים והטיפים אותם אנו נותנים לכם בבלוג המיוחד הזה.

החלפת מושב אסלה הוא לא דבר מהשמיים, בעצם קיימים בו רק שני חלקים של העבודה אותם אתם אמורים לבצע כאשר אתם רוצים להחליף מושב אסלה. ניתן לכם פה פירוט ומפרט טכני של שני החלקים, ולבטח תופתעו שלא תצטרכו אפילו כלי עבודה, הכל נעשה בידיים. אז מהם אותם שלבי עבודה? מה עושים בכל אחד ומה נותן חוויית החלפת אסלה באופן עצמאי במקום ללכת ולהזמין את איש המקצוע המתאים ביותר

שלב ראשון – פתיחת הברגים והוצאת המושב הישן:

ראשית צריך לשחרר את מושב האסלה הקיים / המחובר על מנת להחליף מושב אסלה. מרבית מושבי האסלה עובדים באותה שיטה או וריאציות שונות של אותו הרעיון,ברגים המחוברים למושב האסלה, הם מושחלים דרך חור ייעודי הקיים באסלה עצמה ומהודקים מלמטה על ידי סוגרי פרפר . על מנת לשחרר את מושב האסלה יש לשלוח יד אל מאחורי המושב, אל עבר אותם הברגים ובקלות לשחרר אותם. רוב הסוגרים והברגים משתחררים בצורת סיבוב, ברגע שהצלחתם לסובב ולהוציא את שני הברגים כל מה שנשאר הוא פשוט להוציא ולחלץ את מושב האסלה הישן.

שחלב שני – הנחת המושב החדש וסגירת ברגי הפרפר:

החלק השני הוא ההיפך המוחלט מהראשון, אם בראשון פתחנו את הברגים והוצאנו, כאן אנו מניחים חדש וסוגרים את ברגי הפרפר. הוא להניח את מושב האסלה החדש והמכסה ולהבריג אותם על אותם ברגים ולסובב אותם אל הצד השני, חשוב לבחור מושב וכיסוי התואמים את גודל האסלה על מנת שיהיה התאמה מלאה ביניהם לגודל הברגים אשר תפקידם לתפוס את המושב והכיסוי. ללא מושב מתאים בגודלו לא תוכלו להחליף מושב אסלה.

החלפת מושב אסלה – לבד או בעל מקצוע, כל היתרונות החסרונות והטיפים:

על מנת לדעת איך להחליף מושב אסלה אין צורך להזמין איש מקצוע. החלפת מושב האסלה זו עבודה ומטלה קלה למדי ואין להזמין בשביל דבר זה איש מקצוע, אשר יגבה מכם מחיר לא קטן, וגם ייקח ויגבה מכם זמן המתנה, כידוע, גם זמן זה כסף, אף אחד לא יחזיר לכם את הזמן אשר חיכיתם. על מנת לחסוך בשניהם, גם בזמן ובכסף – ועל הדרך לצבור ידע חדש, מומלץ ללמוד ולדעת כיצד להחליף מושב האסלה בצורה המקצועית, היעילה והחכמה ביותר. ידע זה כוח, ואף פעם לא תדעו מתי תצטרכו ולמי תוכלו לעזור בעזרת הידע בהחלפת מושב אסלה שצברתם. אם בכל זאת החלטתם להזמין איש מקצוע, עליכם לוודא כי הוא בעל ניסיון וידע באינסטלציה, ויותר מכל – אמין. מכיוון שפעולה זו היא פשוטה למדי, בעלי מקצוע בעלי חוסר אמינות, ינסו לדרוש מחיר גבוה ועל הדרך " לשכנע אתכם, שאתם צריכים עוד תיקונים. בעל מקצוע אמין יבוא, יחליף, יגבה את המחיר הסמלי אשר מגיע חלו וילך לדרכו. תבדקו טוב-טוב מיהו האדם אותו אתם מכניסים לביתכם.

חשוב לשתף עם המשפחה והחברים:
נתנאל שיפוצים אייקון חץ
דילוג לתוכן