נתנאל שיפוצים - פוסט חדש באתר

איך מתקנים ניאגרה סמויה – רק על ידי אינסטלטור

נתנל שיפוצים איך מתקנים ניאגרה סמויה

לניאגרה סמויה יש את היתרונות שלה – עיצוב דקורטיבי, מינימליסטי וחדשני, אמנם כשמדברים על תקלות הן באות בצרורות והתיקונים יעלו לכם כמעט כפול ולעיתים אף יותר .ההבדל בתקלות בין ניאגרה סמויה לגלויה הן לא ממש שונות בתכלית שלה אבל יש הבדל אחד ומשמעותי ביותר , וזה כאמור – המחיר. העלות הגבוהה יחסית של תיקון ניאגרה סמויה באה לידי ביטוי באשמת שני גורמים בולטים: עלות החלקים הנדירים של הניאגרה הסמויה, בניאגרה סמויה חלקי החילוף חייבים להיות מותאמים לאותה חברה שייצרה את הניאגרה שקניתם, אחרת זה לא יעבוד, לפיכך אין תמיד זמינות לאותם חלקים וכשיש בנמצא הם יעלו לכם במחיר לא זול בכלל. הסיבה השנייה היא הקושי שיעמוד בפני האינסטלטור אותו הזמנתם על מנת לתקן את הניאגרה הסמויה שלכם, בניגוד לגלויה הוא יצטרך לבצע מספר מרובה של פעולות על מנת לתקן את הניאגרה, דבר המצריך זמן ארוך יותר וכמובן תשלום נוסף ולא קטן בכלל. איך מתקנים ניאגרה סמויה? בגדול, מזמינים אינסטלטור.

אינסטלטור מקצועי ידע לתקן את הניאגרה הסמויה בדרך הטובה ביותר, ביעילות ומקצועיות. אם אי לכם ידע או ניסיון עדיף שלא תגעו, אתם יכולים להסב יותר נזק מתועלת. אנו לא מאמינים בשבירת דברים אבל חשוב לנו לשבור סטיגמה שרצה תקופה לא קצרה, בעת תקלה בניאגרה הסמויה יש לקרוא  לאינסטלטור, הוא בעל המקצוע אשר ידע איך מתקנים ניאגרה סמויה, ובניגוד לדעה הרווחת  ברוב המקרים אין צורך לשבור את אריחי החיפוי שבקירות חדר השירותים, מתי כן? את זה תגלו בהמשך. האינסטלטור ידע איך מתקנים ניאגרה סמויה באופן מקצועי ויעיל תוך כדי שמירה על כבוד הרכוש הפרטי שבידכם.  מה גורם את מרבית הנזקים בניאגרה הסמויה ואיך מתקנים ניאגרה סמויה, נעבור על כולם ונראה ביחד מה אפשר לעשות על מנת לא לשלם הון תועפות לבעל המקצוע.

ניאגרה סמויה – בעיות ופתרונות:

אבנית בניאגרה: רוב הבעיות באות על ידי צבירת אבנית מרובה על מיכל ההדחה, האבנית מקשה על מיכל ההדחה לבצע את המשמעות והתפקיד שלשמה היא כאן. מה אפשר לעשות? השהיית מיכל ההדחה והמנגנון בחומרי הסרת אבנית אמורה לעשות הבנייה, ולדאוג על שמירת הניקיון עם חומרים למניעה עתידית של אבנית. אם זה לא עוזר ונוצרת שכיבה אגרסיבית ומאסיבית של אבנית, או האבנית חוזרת בתדירות ושכיחות לעיתים קרובות מדי, יש לדבר ולהזמין איש מקצוע שיחליף לכם את הניאגרה הסמויה.

שחיקת גומיות: בתוך מיכל ההדחה ישנן שתי גומיות, אטם הפעמון ואטם המצוף. לכל אחד מהן תפקיד שונה. אטם הפעמון היא מעין עיגול קטן היושב מתחת למיכל ההדחה וסוגר את החור שמוביל את המים לאסלה לאחר ההדחה. אטם המצוף הוא מעין עיגול גומי שטוח הנמצא במעלה מיכל ההדחה ותפקידו לעצור את מילוי המים במיכל ההדחה. עם הזמן גומיות אלו נשחקות ומתמלאות בבועות אוויר, דבר הגורם לרפיון משמעתי ולסגירה פחותה מזו של גומיות חדשות. תקלה זו גורמת זרימת מים בלתי פוסקת של מים אל תוך האסלה מה שגורם להצפה. הפתרון היעיל והטוב ביותר הוא החלפת של גומיות אלה, דבר אשר כל אדם מן השורה יכול לבצע בעצמו ולא צריך אינסטלטור בשביל זה.

תקלות נדירות בניאגרה סמויה – הפעם תצטרכו איש מקצוע:

לעומת התקלות שהמצוינות להנ"ל יש כמה תקלות נדירות בניאגרה הסמויה שאין האדם ללא ההכשרה, הידע והניסיון, את היכולת לבצע אותם לבדו ולכן יצטרך התערבות מיידית של אינסטלטור מקצועי.

סדק בניאגרה: התקנה לקויה של ניאגרה (אמרנו כבר חאפרים?) יכולה לגרום להיווצרות סדק בניאגרה ולנזילה בתוך הקיר. במקרה של סדק בניאגרה, לעיתים קרובות אין ברירה אחרת אלא רק שבירה של אריחי הקיר והחלפה של הניאגרה.

צינור הזנה קרוע: גם בצינור ההזנה לניאגרה יכולים להיות נזילות שנגרמו כתוצאה משחיקה. נזילה מצינור ההזנה בדרך כלל מתבטא בנזילה בתוך הקיר.

חשוב לשתף עם המשפחה והחברים:
דילוג לתוכן