עבודות גבס - הכירו את כל היתרונות והחסרונות של בנייה בגבס!

עד לפני מספר שנים לא רבות רוב ככל השינויים בחלוקת הדירה התבצעו מבלוקים או מבטון. חומרים אלה מצריכים מאנשי המקצוע לעבוד שעות ארוכות על בניית קירות חדשים, מה שכיום ניתן לעשות תוך זמן קצר בעזרת גבס. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מכירים בכל היתרונות הגדולים של גבס עד כי כיום קשה למצוא דירה ללא קיר גבס אחד לפחות. נתנאל שיפוצים מציע עבור כל לקוחותיו עבודות גבס איכותיות, מדוייקות, מהירות וזולות בעשרות אחוזים בהשוואה לחלופה, עבודות בטון או בלוקים. אז אם גם אתם רוצים להוסיף קיר בחלל דירתכם או לחלק את הדירה כולה מחדש, בחרנו עבורכם את כל היתרונות הגדולים ביותר של הגבס שאתם חייבים להכיר.

הכירו את כל היתרונות של קירות גבס!

כפי שציינו מעלה, עבודות גבס כוללות לא מעט יתרונות שגורמים לרבים לבחור בהן בשנים האחרות. היתרונות הגדולים ביותר שחשוב שתכירו הם: הליך עבודה מהיר במיוחד, ניתן לעשות שימוש לשלל עיצובים, קל לפרק ולשנות בהתאם לצרכים המשתנים, מבודד טמפרטורה ורעש ועוד. נתנאל שיפוצים מציע עבור כל לקוחותיו מבחר עשיר של עבודות גבס, לרבות קירות חדשים לחלוקת הדירה, קיר גבס בודד לכל צורך, תקרות גבס להוספת גופי תאורה או הסתרת תשתיות מיזוג ועוד. אז רגע לפני שאתם בוחרים את החומר הטוב ביותר להנמכת תקרות או הוספת קירות בדירתכם, נפרט מעט חלק מהיתרונות הבולטים של חומר הגבס. משפחות רבות משנות את חלוקת דירתם בהתאם לצרכים המשתנים. גבס הוא החומר המיטבי לשינויים תדירים עקב קלות הרכבתו ופירוקו תוך זמן קצר. אז אם גם אתם רוצים לעשות שינוי זמני בגין שלל צרכים משתנים, אל תוותרו על עבודות גבס. בשונה מהמקובל לחשוב, הגבס מבטיח לכלל הבוחרים בו חלופה ראויה לחומרים הכבדים יותר כמו בלוקים או בטון.

עבודות גבס - הכירו את עבודות הגבס השכיחות ביותר שניתן למצוא כמעט בכל בית

יתרון נוסף של עבודות גבס הוא בידוד טמפרטורה ורעשים. קירות גבס מאפשרים לאנשים המקצוע לצרף בין פלטות גבס חומרים מבודדים שיבטיחו לכם בידוד מושלם. נתנאל שיפוצים מציע לכל לקוחותיו עבודות גבס לכל צורך ומצביע על עבודות גבס שכיחות ביותר. הנמכת תקרות, הוספת קירות גבס, חלוקת הדירה מחדש, הוספת חדר בעזרת סגירה של קירות גבס ועוד הם רק חלק קטן מרשימת עבודות גבס שכיחות בכל רחבי ישראל. חשוב לדעת שחומר הגבס כולל גם חסרונות בהשוואה לבטון או לבלוקים שחשוב להביא בחשבון. אם השינויים שאתם מתכננים בדירה צפויים להישאר לעשרות שנים קדימה, ייתכן שכדאי לכם לבחור בחומרי בנייה כבדים יותר. כמו כן, עבודות גבס חייבות להיות בחללים ללא רטיבות כלל. עבודות גבס במרפסת או בגג החשופים לעונת הגשמים לא יחזיקו מעמד לשנים ארוכות. ישנן פלטות גבס כחולות המיועדות לשטחים עם רטיבויות אך במידה ועבודת הגבס שלכם צפוייה להישאר שנים ארוכות, לא כדאי לסמוך על הגבס הכחול.

תקרות גבס - הנמכת תקרות להוספת גופי תאורה מרשימים או הסתרת תשתיות מיזוג אוויר

מתכננים ליצור מדפים בעזרת עבודות גבס? חשוב לדעת שחומר הגבס אינו יכול להחזיר משקל רב לאורך זמן. אחד החסרונות המשמעותיים של עבודות גבס הוא חוסר עמידותו בפני משקלים כבדים. לא מעט אנשים מתכננים לבנות נישות או מדפים של ממש בעזרת עבודות גבס ולכן נתנאל שיפוצים מקפיד להבהיר לכל לקוחותיו שלא מומלץ להניח דברים כבדים מאוד לאורך זמן על מדפי גבס. אם גם אתם מתכננים מדפים, ייתכן שכדאי לכם לבחון את האפשרות של חומרי הבנייה המקבילים. חסרון נוסף שיש להביא החשבון לפני שבוחרים עבודות גבס הוא רמת הרגישות של החומר. חומר הגבס קשיח ויציב, אך רגיש הרבה יותר בהשוואה לבלוקים ולבטון. חסרון זה אינו רלוונטי לרוב לקוחותיו של נתנאל שיפוצים שבוחרים תקרות גבס ונהנים מכלל היתרונות שצויינו מעלה, על אף החסרונות השונים. חשוב להדגיש כי מעבר לעובדה שעבודות גבס ליצירת תקרות גבס מהירות יותר, הן גם זולות יותר בעשרות אחוזים מה שמהווה את אחד היתרונות המשמעותיים ביותר עבור אנשים רבים. 

תקרות גבס

קיר גבס - יצירת חדרים ובידוד חללים בעזרת קיר גבס פשוט

לא מעט אנשים כיום בוחרים בהנמכת תקרות גבס למטרת שילוב גופי תאורה מרשימים או הסתרת תשתיות מיזוג אוויר. רוצים לשלב ספוטים מרשימים מסביב לסלון או לצידי פינת האוכל בדירתכם? תקרות גבס הן התשובה הטובה ביותר עבורכם. עבודות בנייה של תקרות גבס הכוללות תשתיות חשמל לשילוב גופי תאורה שונים או תשתיות מיזוג אוויר אינן מצריכות זמן עבודה רב. נתנאל שיפוצים מסייע ללקוחות רבים לעבודות תקרות גבס מותאמות באופן אישי למלוא הצרכים שלהם בקלות וביעילות כך שאתם לא נדרשים להיערך לעבודות שיפוץ משמעותיות. בשנים האחרונות אנשים רבים מוציאים מביתם את המזגנים הבודדים לטובת מזגן מיני מרכזי הכולל תשתיות הממזגות את כל חלל הדירה במקביל. מזגן מיני מרכזי מצריך עבודות הנמכות ותקרות גבס על מנת להסתיר את תשתיות המיזוג בצורה אסתטית ויפה. מעבר לכך, קיר גבס פשוט יכול לסייע לכם לסגור חדר נוסף או לבודד חללים שונים בדירה. קיר גבס מבטיח בידוד מיטבי הן מרעשים והן מטמפרטורות שונות.

שאלות ותשובות - עבודות גבס

לעבודות גבס יש לא מעט יתרונות על פני עבודות בנייה בחומרי בלוקים או בטון והם: עבודות גבס מהירות ופשוטות יותר, עבודות גבס זולות בעשרות אחוזים, עבודות גבס מאפשרות לערוך שינויים רבים בקלות, עבודות גבס מאפשרות גמישות בגימורי העבודה ועוד.

חשוב להכיר גם את החסרונות של עבודות הגבס והם: רמת רגישות גבוהה בהשוואה לעבודות הנעשות מבלוקים או מבטון, רגישות למים כך שלא ניתן לבנות בעזרת גבס בחללים רטובים, לא ניתן להניח דברים כבדים במיוחד לאורך זמן על מדפי גבס ועוד.

עבודות גבס זולות בעשרות אחוזים בהשוואה לעבודות הנעשות מבלוקים או בטון. הסיבות המרכזיות לפערי המחירים הן עלויות החומרים ומורכבות העבודה.

עבודות הגבס השכיחות ביותר בישראל הן: הוספת קירות בודדים, הנמכת תקרות ובניית מדפים. לא מעט אנשים בוחרים לעשות את השינויים הללו בעזרת גבס ונהנים מיתרונות רבים וממחירים אטרקטיביים.

בשונה מהמקובל לחשוב, קירות גבס מבודדים רעשים וטמפרטורות. בין פלטות הגבס ניתן להוסיף חומרים מבודדים כך שאם תבחרו בעבודות גבס בדירתכם, תוכלו ליהנות מבידוד רעשים וטמפרטורות.

כן. לא מעט אנשים כיום בוחרים להוציא מדירתם את המזגנים הבודדים ולשלב במקומם מזגן מיני מרכזי. מזגן מיני מרכזי כולל תשתיות העוברות בכל חדרי הדירה אותן ניתן להסתיר בעזרת הנמכת תקרות מגבס.

נתנאל שיפוצים אייקון חץ
דילוג לתוכן