נתנאל שיפוצים - פוסט חדש באתר

כמה עולה שיפוץ

נתנאל שיפוצים כמה עולה שיפוץ

המדריך המלא לעלויות שיפוצים

החלטתם לשפץ את הבית ואתם לא יודעים איפה להתחיל, אז קבלו טיפ: תתחילו מתכנון התקציב. תכנון נכון והידע כמה עולה שיפוץ יעזור לכם רבות בהמשך הדרך, לדעת מה לשפץ ומה לא, לסדר סדר עדיפויות במידה והתקציב לאט מאפשר לכם לשפץ הכל לאחר שקיבלתם הצעת מחיר והבנתם כמה עולה שיפוץ דירה. אז כמה עולה שיפוץ ודרכים כיצד לחסוך בהוצאות שיפוץ הדירה, מיד לפניכם. שיפוץ יכול לעלות בין 30 ל—250 אלף ₪, וזה בהתחשב בכל המשתנים העומדים לנגד עינינו בזמן השיפוץ

 

בית בשיפוץ

איך חוסכים בהוצאות בעלות השיפוץ?.

הצמדות לתקציב ולמחירון: על מנת לצלוח את תהליך השיפוצים בהצלחה עליכם להגדיר מראש מהו התקציב שאותו אתם מקצים לעניין זה ולהדבק בו מבלי לסטות ימינה ושמאלה. על מנת לאמוד את התקציב ולראות שהוא מספיק לשיפוץ הבית יש להיעזר במחשבון השיפוץ של חברת דקל, שלוש פעמים בשנה מחירון לענף השיפוצים והבניה. הצמדות למחירון דקל והשימוש במחשבון שיפוץ טרם תחילת מלאכת השיפוצים מוכיחה כי משנה באופן ניכר את עלות השיפוצים והמחיר כבר לא מה שהיה בהתחלה שבדקתם לראשונה כמה עולה שיפוץ.

תכנית עבודה: לפי שאתם מזמינים איש מקצוע וקבלן שיפוץ עליכם להכין בעצמכם את תכנית העבודה, ולראות מה בדיוק אתם רוצים לשפץ בבית, מה אתם רוצים לבצע בחללים אלו ולפי מחשבון השיפוצים של דקל תוכלו לראות כמה יעלה לכם, ואם יש ברשותכם תקציב המתאים לזה. תכנית עבודה תעזור לכם רבות בכך שבעזרתה לא תלכו לאיבוד ותסחפו בפני כל האפשרויות שיציעו לכם בעלי המקצוע, הרי מה לעשות, ירצו להגדיל את החבילה וכמה עולה שיפוץ הדירה מלכתחילה יעלה לכם כעת יותר.

צבע: צבע הוא אחד המרכיבים הדומיננטיים בשיפוץ הבית ואחד המשתנים המשפיעים ישירות על כמה עולה שיפוץ הדירה. שיפוצניקים וקבלנים רבים יעדיפו להביא כמה שיותר חומרי גלם, דבר היעלה לכם יותר כסף, על מנת לחסוך לא מעט בהוצאות עלות השיפוצים, יש לבדוק בעצמכם כמה ליטר צבע דרוש לעבודה.

ריצוף: ההיצע המופלא והרחב של  עולם הריצוף הוא כמו לונה פארק לחובבי העיצוב השונים, אפשרויות בלתי נגמרות של צבעים, סוגים, גדלים וחומרים שונים. לצד ההרגשה של אושר המציף אתכם בכל הגוף לאור המראה והמחזה של שלל אריחים מרהיבים, הסיטואציה יכולה אף ליצור בלבול, ולגרום לצד ב’ לבחור בשבילכם את מה שהולך וילווה אתכם מעכשיו ועד הלא נודע. אנשי מקצוע כפי שכבר ידוע לכולם, ירצו להעשיר את הקופה ואת חבילת השיפוץ בדירתכם, לכן ימליצו על הריצוף היקר, כלומר הריצוף הטבעי. החיסרון העיקרי, לצד יכולת שחיקה נמוכה בריצוף הטבעי הוא חוסר היכולת לבצע בו ריצוף בהדבקה, מה שמצריך פירוק וריצוף חדש, דבר העולה יותר בכ – 35 אחוז יותר מהדבקה. דרך נוספת בחיסכון דרך הריצוף הוא התקנה באופן עצמאי של פרקט למינציה הזול יותר מפרקט טבעי.

תאורה:  בזמן תכנון התקציב של שיפוץ הבית, תשקיעו כ5-10 אחוז ממנו לטובת התאורה.  דמיינו לכם: כל הבית מסודר, משופץ  ומושלם – רק מה חסר? רשת תאורה שתאיר לנו ולכל אורחינו על כל היופי וההשקעה הזאת, אך לתדהמתכם, השקעתם את כל התקציב ונשאר לכם רק חמישה שקלים לקניית נורה פשוטה, ללא ספק שלט יטחו עיניכם, תשכילו להשקיע סכום על מערכת ורשת תאורה התאיר על כל חלקי הבית בצורה המתאימה והראויה לכל השיפוץ שעשיתם.

אם עקבתם וביצעתם את כל הטיפים והשלבים, ללא ספק תופתעו כמה עולה שיפוץ דירה עכשיו.

המחיר של שיפוץ בית ממוצע יכול להשתנות בהתאם לגודל הבית, למערכת השיפוץ, ולסוג העבודות הנדרשות. בדרך כלל, שיפוץ בית בגודל בינוני עשוי לעלות בין 80,000 ל-150,000 ש”ח.

עלויות השיפוץ נקבעות בקלות על ידי כמה גורמים, כולל: גודל השיפוץ, בחירת חומרים וציוד, קבלות ורישיונות, תחום השיפוץ, תקופת הביצוע ועבודות נלוות.

ישנם כמה דרכים לחסוך בעלויות השיפוץ, כמו לבצע תכנון מדויק ולחפש חומרים איכותיים במחירים נוחים. גם יש לחשוב על הגיוניות של השיפוצים ולא להתפשר על איכות העבודה.

התהליך של שיפוץ כולל מספר שלבים עיקריים, כמו תכנון ועיצוב, הכנת השטח והפירוק, התקנת תשתיות וחשמל, גבס וחיפוי וצביעה, וכמובן – הכנה וניקיון סופי.

כתבות דומות

ריצוף חצר

ריצוף חצר או ריצוף גן הפכו לטרנד לוהט בשנים האחרונות. הסיבה פשוטה מכיוון שכאשר החצר או הגן מרוצפים הם נראים פחות מוזנחים, צריך להשקיע בהם

דיבל גבס

מה זה דיבל גבס ולמה הוא חשוב אם ביצעתם שיפוצים לאחרונה ונעשו אצלכם בבית עבודות גבס ,יכול להיות שאתם רוצים לתלות מדף על הקיר ולא

חשוב לשתף עם המשפחה והחברים:
דילוג לתוכן