נתנאל שיפוצים - פוסט חדש באתר

מחשבון שיפוץ

נתנל שיפוצים מחשבון שיפוץ

עלות עבודות השיפוצים בישראל: מהו השווי המצטבר וכיצד ניתן להעריך אותו?

בישראל מתנהלים מדי יום מאות אלפי תהליכי שיפוצים שהשווי המצטבר שלהם עולה על כ- 10 מיליארד שקל. על מנת לדעת כמה השיפוץ שלכם אמור לעלות פותח לאחרונה מחשבון שיפוץ מיוחד שיסייע לכם להעריך מכמה כסף תיפרדו על מנת לשפץ את ביתכם.

מהו מחשבון שיפוץ?

בניגוד למחשבון הקלאסי שכולנו מכירים במחשבון שיפוץ הדברים קצת אחרת. מסמנים קריטריונים ופרמטרים שונים כגון גודל הדירה ואילו שירותים אנו רוצים לבקש מהשיפוצניק והקבלן אותו אתם רוצים להזמין. בזכות המחשבון הזה תדעו בוודאות בכמה כרוך עבודות השיפוץ העתידיות שאתם תבצעו בביתם. מחשבון שיפוץ, כמו פיתוחים רבים וטובים, גם הוא פרי מוחם של מפתחים ישראלים, ופותח על ידי צוות אתר הדירה בשיתוף מחירון דקל – מחירון המקובל לאימוד של המחירים בעולם השיפוצים והבניה.

אילו דברים נהוג להכניס במחשבון שיפוץ?

הכל – מיקום הנכס, סוג הנכס, סוג החלל המיועד לעבור עבודות שיפוץ וכן גם היקף העבודה וכמות אנשי המקצוע הכרוכים במשימת השיפוץ. בהוספת כל איש מקצוע, חשמלאי, אינסטלטור, נגר או שיפוצניק, המחיר במחשבון השיפוץ יראה אחרת. בהתאם לנתונים המוזנים אל מחשבון שיפוץ, הוא מראה הצעת מחיר משוערת.

למי מיועד מחשבון שיפוץ?

מחשבון לחישוב עלויות השיפוץ יכול לשרת את כל חלקי האוכלוסייה, בין אם אתם בקיאים יותר במחירים בעולם השיפוצים, או בין זו הפעם הראשונה שאתם מכניסים אנשי מקצוע אליכם הביתה ואתם רוצים להיות בטוחים שהצעת המחיר שנותנים לכם היא הגיונית ולא גונבים אתכם. גם אנשי מקצוע מקצועיים, שכבר ראו דבר או שניים בעולם השיפוצים והבניה משתמשים לעיתים תכופות במחשבון שיפוץ על מנת לתת הצעת מחיר הולמת שתתאים לכל כיס ולא יעלה שום חשד מצד הלקוח, הרי אם יראה אמינות לצד מקצועיות , סביר להניח שהלקוח המרוצה יזמין את איש המקצוע. מחשבון שיפוץ יכול לעזור לאנשי מקצוע בזמן ההכנה לתחילת העבודה על מנת לחשב כמויות ומחיר של חומר הגלם, ולרוב הפעמים מוסיפים את זה למחיר הכולל של שיפוץ הבית.

זה בעצם כלי עזר הנותן לבעלי המקצוע וללקוחות כאחד על מנת להגיע לעלות וכן למחיר הטוב ביותר של עבודת השיפוץ.

איפה ניתן להשיג מחשבון שיפוץ?

מחשבון שיפוץ בניגוד למחשבון מתמטי הוא מחשבון דיגיטלי, כלומר הוא נמצא ברשת האינטרנט, אי אפשר לקנות כזה בחנויות. ברוב אתרי האינטרנט של חברות השיפוצים ניתן יהיה למצוא אחד כזה. תוכלו לסמן איזה שיפוץ אתם רוצים לעשות, באיזה חדרים, עם איזה חומרי גלם ומה גודל השטח שאותו אתם מעוניינים לשפץ. מחשבון מחירי השיפוצים מבצע חישוב מהיר ונותן לכם הערכה לעלות הממוצעת של העבודה. בדרך זו תוכלו להתרשם ממחירים של השיפוצים מבלי לבזבז זמן יקר בשיחות טלפון עם ספקים ותוכלו להעריך את סדר גודל עלות עבודת השיפוצים. למעבר למחשבון

על פי מה עובד מחשבון שיפוץ?

המחשבון עובד על פי מחירון דקל. מחירון דקל הוא המחירון לאומדן מחירי הבניה והשיפוצים והוא נחשב למחירון המקובל ביותר בתחום. חברת דקל מפרסמת מחירון לבניית בית פרטי, תשתיות ועלויות נוספות.  בשל המקצועיות, האיכות והניסיון של אנשי ומנהלי חברת דקל, נבחר המחירון שלה להוביל ולקבוע את הסטנדרטים של ענף הבניה והשיפוצים בישראל, ובכך הפך מחשבון שיפוץ של חברת דקל למקובל ביותר בתחום.

מטרת מחשבון השיפוץ היא לאפשר לבעלי הבתים להעריך את עלות השיפוצים העתידיים בביתם על סמך הנתונים שהם מזינים, כולל גודל הנכס, סוג החללים שיש לשפץ והיקף העבודה הרצוי.

מחשבון השיפוץ עובד על סמך אלגוריתם מתמטי המבוסס על נתונים סטטיסטיים ממקורות שונים. המחשבון משווה נתונים אלו לעבודות שפורסמו בעבר ויוצר הערכת מחיר לפי פרמטרים דומים.

מחשבון השיפוץ מאפשר להכליל מגוון רחב של פרמטרים כמו מיקום הנכס, סוג הנכס, חללים לשיפוץ, כמות אנשי המקצוע הכרוכים בעבודה ועוד. המחשבון יציג הערכת מחיר משוערת בהתאם לנתונים שמזינים אליו.

כתבות דומות

איך בונים קיר גבס

בניגוד לדעה הרווחת שבניית קירות גבס היא נחלתם הבלעדית של אנשי המקצוע וקבלני הגבס בלבד, כיום גם אתם יכולים לעשות זאת בעצמכם בשיטת DIY ,

ריצוף חצר

ריצוף חצר או ריצוף גן הפכו לטרנד לוהט בשנים האחרונות. הסיבה פשוטה מכיוון שכאשר החצר או הגן מרוצפים הם נראים פחות מוזנחים, צריך להשקיע בהם

חשוב לשתף עם המשפחה והחברים:
דילוג לתוכן