סוגי ריצוף -החלטתם לשנות את מראה דירתכם וליצור קו עיצובי אחיד? אחד השלבים החיוניים ביותר בתהליך הוא ריצוף כל חללי הדירה

לא מעט אנשים כיום בוחרים לחדש את מראה דירתם וליצור קו עיצובי אחיד המתאים לטעמם האישי. אחד השלבים הראשונים בהליך חידוש מראה הדירה הוא שילוב סוגי ריצוף שונים בכל חללי הדירה. אם גם הדירה שלכם עדיין מרוצפת במרצפות הקטנות והמיושנות מן העבר, הגיע הזמן להחליף אותן. כיום יש מבחר עשיר של סוגי ריצוף השונים זה מזה בעיקר בגודל, בסגנון העיצובי, בגימורים ובצבע. בשל הביקוש הגדול בשנים האחרונות, ייצרני סוגי ריצוף רבים החלו לייצר מבחר עשיר בכל הדגמים והסגנונות כך שגם אתם תוכלו למצוא סוגי ריצוף בהתאמה מלאה הן לטעמכם האישי והן לקו העיצובי בו בחרתם לעצב את הדירה כולה. נתנאל שיפוצים עוסק בתחום מזה לא מעט שנים ויודע לרצף בכל סוגי הריצופים בשלל גדלים לבחירתכם.

סוגי ריצוף
סוגי ריצוף

סוגי ריצוף - הכירו את כל הדגמים והסגנונות המבוקשים ביותר!

אז רגע לפני שאתם מגיעים למעמד הבחירה להתחדש עם שלל סוגי ריצוף שונים לכל חללי דירתכם, חשוב שתכירו את כל הסוגים השכיחים ביותר כיום. סוגי הריצוף הנמכרים ביותר הם ריצוף דמוי פרקט המשרה תחושה של חמימות ונוחות, ריצוף פרקט בשלל דגמים וגימורים לבחירה, ריצוף גרניט פורצלן וכמובן ריצוף קרמיקה. רבים מהבוחרים לערוך שינוי קוסמטי בכל דירתכם, בוחרים לשלב כמה סוגי ריצוף שונים בהתאמה לכל חלל. לדוגמה ריצוף דמוי פרקט היוצר אווירה חמימה ונינוחה מתאים בעיקר לחדרי שינה. לעומת זאת, ריצוף גרניט פורצלן מתאים יותר לחללי הסלון והמטבח. חשוב לדעת כי מעבר לסוגים הללו, ישנם גם ריצופים המתאימים לחללים רטובים. במידה ואתם רוצים לרצף מרפסת, גג, גינה, מקלחת או חניה, חשוב לדעת לבחור אריחים מחוספסים שנועדו למנוע החלקה. אנשים רבים שלא מודעים לכך בוחרים סוגי ריצוף רגילים ובעונת החורף שמרטיבה את החלל הם מסתכנים בהחלקות מיותרות. לכן, חשוב לוודא כי במידה ואתם מרצפים חללים חיצוניים ורטובים, וודאו שאתם בוחרים אריחים המיועדים לכך. נתנאל שיפוצים ידע לרצף את כל חללי דירתכם על הצד נטוב ביותר.

ריצוף דמוי פרקט - מתאים גם לחללים רטובים!

רבים מהבוחרים לחדש את סוגי ריצוף דירתם, בוחרים לשלב ריצוף דמוי פרקט בחללים בודדים. שילוב ריצוף דמוי פרקט בחללים מוגדרים בדירה הופכים את החלל לחמים ויוקרתי יותר בהשוואה לריצוף כל חלל הדירה בריצוף דמוי פרקט, מה שהופך אותה למעין משרד. לכן, אם גם אתם רוצים לשלב ריצוף דמוי פרקט בחללי דירתכם, מומלץ לבחור חללים בודדים ושאינם מרכזיים במיוחד. נתנאל שיפוצים לא אחת מתבקש לרצף חדרי שינה או חדרי רחצה בריצוף דמוי פרקט המקנה לחלל תחושת חמימות ונוחות נדרשת. חשוב לדעת שכיום יש מבחר עשיר של סוגי ריצוף דמוי פרקט בשלל גוונים וצבעים לבחירה.

ריצוף פרקט מקנה לחלל מראה יוקרתי ומשרה אווירה חמימה ונינוחה

בשל הביקוש הגדול לריצוף פרקט, כיום תובלו לבחור סוגי ריצוף מותאמים הן לטעמכם האישי והן לקו העיצובי בו בחרתם לעצב את הדירה כולה. מעבר לשינויי הצבעים והסגנונות העיצוביים, חשוב לדעת שישנה אפשרות של ריצוף פרקט המתאימה גם לחללים רטובים. עד לפני מספר שנים כל סוגי ריצוף פרקט לא התאימו לחללים רטובים עקב בלאי מהיר מהרטיבות. אך בשנים האחרונות ישנה אפשרות של ריצוף דמוי פרקט וכן ריצוף פרקט עמיד למים. אפשרויות אלה הפכו עד מהרה לאפשרויות שכיחות במיוחד בחדרי רחצה של רבים כך שאם גם אתם שוקלים לחדש את ריצוף חדר הרחצה שלכם, אפשרות זו של ריצוף פרקט יכולה להתאים לכם. 

ריצוף צבע דמקה - נתנאל שיפוצים
ריצוף גרניט פורצלן

ריצוף גרניט פורצלן - הכירו את כל סוגי הגימורים: מבריק, מט ולפטו

אחד מסוגי הריצוף המבוקשים ביותר כיום הוא ריצוף גרניט פורצלן. אנשים רבים כיום בוחרים לחדש את המרצפות הקטנות בחלל דירתם עם ריצוף גרניט פורצלן גדול המשרה תחושה של מרחב בחלל. חשוב לדעת כי ריצוף גרניט פורצלן מגיע בכמה אפשרויות גימור שונות. האפשרות הראשונה היא סוגי ריצוף בגימור מט, האפשרות השניה היא סוגי ריצוף בגימור מבריק והאפשרות השלישית היא סוגי ריצוף בגימור לפטו המשלב את הגימור המט והגימור המבריק גם יחד. לכל סוגי הגימורים יש יתרונות וחסרונות וחשוב להיות ערים אליהם לפני שאתם בוחרים את האפשרות הטובה ביותר לדירתכם. נתנאל שיפוצים עוסק בתחום מזה לא מעט שנים ומרצף את כל סוגי הריצופים, בכל הגדלים ובכל הגימורים על הצד הטוב ביותר.

ריצוף קרמיקה - אל תתפשרו על הריצוף שלכם, כך תצליחו לבחור נכון

בדומה לריצוף גרניט פורצלן, גם ריצוף קרמיקה מגיע מבחר עשיר של גדלים, סגנונות עיצוביים וגימורים לבחירה. אנשים רבים שמגיעים למעמד הבחירה ללא הכנה מוקדמת ומיקוד טעמם האישי מוצאים את עצמם עומדים אובדי עצות מול מבחר עשיר וגדול במיוחד של סגנונות. אז לפני שאתם מגיעים למעמד הבחירה של ריצוף קרמיקה או כל סוגי ריצוף שונים, חשוב לערוך מיקוד לטעמכם האישי ולהגיע לאחר היכרות מלאה עם טעמכם האישי ועם האפשרויות הנמכרות ביותר כיום. הכנה מוקדמת תבטיח לכם בחירה נכונה והתאמה מלאה של הריצוף החדש הן לטעמכם האישי והן לקו העיצובי בו בחרתם לעצב את הדירה כולה. 

לסיכום, כיום יש מבחר עשיר של סוגי ריצוף בשלל דגמים, סגנונות, גדלים וגימורים לבחירה. אם גם אתם רוצים לחדש את מראה דירתכם, אחד הצעדים החיוניים ביותר הוא החלפת הריצוף הקיים. הגיעו מוכנים וממוקדים למעמד הבחירה והצליחו לבחור נכון את הריצוף המתאים ביותר הן לטעמכם האישי והן לקו העיצובי בו בחרתם לעצב את הדירה כולה. 

עוד מידע על סוגי ריצוף

[post-carousel-pro id="4583"]

שאלות ותשובות - סוגי ריצוף

דילוג לתוכן