עבודות גבס - היתרונות, החסרונות : כל מה שחשוב שתכירו על עבודות גבס

לא מעט אנשים בוחרים בשלל עבודות גבס לפנים דירתם. עבודות גבס כוללות יתרונות רבים על פני אותן עבודות הנעשות בעזרת חומרי בנייה כבדים כמו בלוקים או בטון. אם גם אתם מתכננים להוסיף קיר, לחלק את חלל הדירה מחדש, להנמיך תקרות או ליצור נישות למטרות שונות, נתנאל שיפוצים המציע עבודות גבס מקצועיות הוא התשובה הטובה ביותר עבורכם. אז רגע לפני שאתם מתחילים בשינויים השונים בדירתכם, ריכזנו עבורכם את כל היתרונות והחסרונות של עבודות גבס. היכרות מלאה עם מאפייני הגבס, יתרונותיו וחסרונותיו יבטיחו שתבחרו נכון את החומר המיטבי לעבודות השיפוץ שלכם. 

נתנאל שיפוצים סוגי גבס
סוגי גבס

עבודות גבס בכל חללי דירתכם - במטבח, בחדר הרחצה, בסלון בחדרי השינה

נתנאל שיפוצים מציע עבור לקוחותיו מבחר עשיר של עבודות גבס, לרבות עבודות גבס בסלון, עבודות גבס במטבח ועבודות גבס בחדר שינה. הסיבות המרכזיות בגינן רבים כיום בוחרים עבודות גבס ולא עבודות עם בלוקים או בטון הן: עלויות נמוכות בעשרות אחוזים, אפשרות הרכבה ופירוק תוך זמן קצר, אפשרות ליצירת נישות בשלל גדלים, דגמים וצורות לבחירה, אפשרות לשנות בקלות בהתאם לצרכים המשתנים ועוד. נתנאל שיפוצים מסביר שכלל היתרונות הללו גורמים לאנשים רבים כיום לבחור בפלטות גבס שונות על פני כל חומרי הבנייה החלופיים. בין כלל עבודות גבס השכיחות ביותר ניתן למנות הרכבת נישות שונות לטלוויזיה, הוספת קירות מבודדים בדירה, פיצול דירות, הנמכת תקרות והסתרת תשתיות מיזוג אוויר של מזגן מיני מרכזי. אם גם אתם נדרשים לעבודות הללו, נתנאל שיפוצים יוכל לסייע לכם לעשות זאת בקלות, במהירות ובמחירים נוחים בעזרת פלטות גבס שונות.

נתנאל שיפוצים קירות גבס
קירות גבס

עבודות גבס בסלון - הנמכת תקרות ויצירת נישות ייעודיות לטלוויזיה

כפי שציינו לעיל, עבודות גבס בסלון נחשבות לשכיחות במיוחד כיום. אנשים רבים בוחרים לבצע הנמכת תקרות להוספת גופי תאורה נסתרים, ליצור נישות ייעודיות לטלוויזיה ולהסתיר מערכות צנרת של מזגן מיני מרכזי. בעזרת עבודות גבס מקצועיות ניתן לייצר נישות בכל הגדלים והצורות לפי בחירת הלקוח, כך שכל שנותר לכם זה לבחור מה אתם רוצים. מעבר לנישות השונות, עבודות גבס בסלון משמשות גם להנמכת תקרות משלל סיבות. לקוחות רבים של נתנאל שיפוצים בוחרים להנמיך תקרות בחלל הסלון במטרה לשלב גופי תאורה נסתרים ומרשימים ביופיים ואחרים בוחרים להסתיר תשתיות מיזוג אוויר של מזגן מיני מרכזי. כך או כך חשוב לדעת שעבודות גבס בסלון יאפשרו לכם לחסוך עשרות אחוזים במחיר בהשוואה לאותה עבודה מחומרי בנייה שונים. בשורות הבאות נגע גם בחסרונות הבולטים ביותר של עבודות גבס כך שתוכלו להכיר את התמונה כולה לפני שתבחרו את חומרי הבנייה המיטביים עבורכם.

נתנאל שיפוצים הנמכת קירות גבס
הנמכת קירות גבס

עבודות גבס במטבח - הכירו את הגבס הוורוד

רבים בוחרים לשלב עבודות גבס במטבח ליצירת מדפי תלייה, נישות למקרר ועוד. חשוב להדגיש ולומר כי עבודות גבס במטבח צריכות להיעשות מפלטות גבס מיוחדות בצבע ורוד. עבודות גבס במטבח שיעשו בצורה מקצועית על ידי פלטות גבס ורודות יבטיחו לכם בטיחות והגנה מלאה מפני חום גבוה ושריפות. פלטות גבס ורודות מיועדות לעבודות גבס במטבח כך שהחום הגבוה לא יזיק להן כלל. אך רגע לפני שאתם ממהרים לבחור בעבודות גבס ליצירת נישות בחללים שונים, הנמכת תקרות גבס ועוד, חשוב שתכירו את החסרונות הבולטים של החומר. אחד החסרונות המשמעותיים ביותר של עבודות גבס בהשוואה לכל שאר חומרי הבנייה הוא עמידות החומר. עבודות גבס במטבח או בכל שאר חללי הדירה אינן עמידות בפני פגיעות משמעותיות. כמו כן, אם חשבתם על מדפים מגבס, חשוב לדעת שלא תוכלו להניח על המדפים מוצרים עבדים במיוחד לאורך זמן. אם לא די בכך, יש לציין כי רוב הסוגים של פלטות גבס אינן עמידות בפני מים, כך שאם אתם מתכננים עבודות גבס במטבח בסמוך למקור מים, חשוב לוודא שאתם בוחרים נכון פלטות גבס כחולות בלבד.

נתנאל שיפוצים עבודות גבס יתרונות
עבודות גבס יתרונות

עבודות גבס בחדר שינה - קירות מבודדים רעשים וטמפרטורות

נתנאל שיפוצים מסייע ללקוחות רבים בשילוב עבודות גבס בחדר שינה. לא מעט אנשים בוחרים לפצל חללים גדולים לחדרי שינה, להוסיף קירות בחללים או להאריך קירות קיימים. חוששים שעבודות גבס בחדר שינה לא יצליחו לבודד רעשים או טמפרטורה בשביל לאפשר שינה נוחה ונעימה בחדר השינה? אתם טועים. בניגוד למקובל לחשוב, עבודות גבס בחדר שינה כוללות מבודדים איכותיים שיבטיחו לכם בידוד מלא הן של רעשים והן של טמפרטורה. בין פלטות הגבס מציבים מבודדים איכותיים כך שישנן שלוש שכבות, שתיים של קירות גבס ואחת של בידוד מקצועי. עבודות גבס נוספות שרבים בוחרים לעשות בחדר השינה הן: יצירת נישות לטלוויזיה, בניית מדפים לבגדים או שלל מוצרים ועוד. הפלטות המתאימות לעבודות גבס בחדר שינה הן פלטות לבנות רגילות בעובי של 12 מ”מ. פלטות גבס כחולות מתאימות לחדרי הרחצה והוורודות לחללים חמים הנדרשים לבידוד אש כמו מטבח דירתכם. אז אם גם אתם מתכננים שינויים שונים בדירתכם, נתנאל שיפוצים ישמח לסייע לכם עם שלל עבודות גבס לבחירתכם בכל חללי הדירה.

שאלות ותשובות - עבודות גבס

דילוג לתוכן