איך בוחרים קבלן שיפוצים?

בית חדש? בית ישן? שינוי בהרגלי המשפחה? ואולי הזמנתם פורץ מנעולים או אינסטלטור שהשאיר אחריו בלגן? בחברת נתנאל שיפוצים כבר מכירים את כל הסיבות לכך שלקוחות מתעניינים בשיפוצים לבית. לא משנה אם אתם פונים בעקבות הזמנת פורץ מנעולים או סיבה אחרת, ההמלצה הכי חשובה לכל מי שמתעניין בשיפוצים בבית, היא לדעת עם איזה קבלן שיפוצים לעבוד.

נתנאל שיפוצים שירותי קבלן שיפוצים
שירותי קבלן שיפוצים

יש 4 קריטריונים שיסייעו לכם לבחור שירותי קבלן שיפוצים

מיד נפרט על כל אחד מהקריטריונים, אך ראשית נציין מהם. ארבעת הקריטריונים לבחירת קבלן שירותים הם: השירותים הכלולים, קבלן שיפוצים מומלץ, קבלן שיפוצים רשום וקבלן שיפוצים אמין. הקריטריון הראשון הוא השירותים הכלולים, ובמילים אחרות: אילו שירותים מציע הקבלן? האם הוא מתמחה בשיפוץ מטבח, חדרי רחצה, חדרי מגורים או שיפוץ כללי? האם הוא דואג מתמחה בכל סוגי העבודות הנדרשות לפרויקט? למשל עבודות חשמל? האם השירות כולל גם נוכחות יומיומית שלו בשטח כדי להשגיח על העבודה ולפקח על צוות העובדים? את כל השאלות הללו יש לשאול מראש, כדי לבדוק האם חבילת השירות המוצעת לכם עונה על הדרישות, או שאתם מחפשים משהו שונה. זה גם הזמן לבקש הצעת מחיר ולראות מה היא כוללת, כדי שתוכלו להשוות להצעות מחיר נוספות שקיבלתם ולבחור במשתלמת מביניהן. אגב, כשאנחנו אומרים “משתלמת”, אנחנו לא מתכוונים רק להיבט הכספי, אלא לאיכות העבודה ורמת הגימור, אשר חשובים לא פחות ממחיר אטרקטיבי.

נתנאל שיפוצים קבלן שיפוצים מומלץ
קבלן שיפוצים מומלץ

הקריטריון השני: קבלן שיפוצים מומלץ

הקריטריון השני זה לפנות לקבלן שיפוצים מומלץ. היכן תוכלו למצוא המלצות מבוססות על קבלן שיפוצים? יש מספר דרכים. אחת מהדרכים המוכרות והבטוחות ביותר היא באמצעות פנייה לשכנים, מכרים או בני משפחה שערכו לאחרונה שיפוצים בביתם ויוכלו לשתף אתכם ברשמיהם מאנשי המקצוע. אפשרות נוספת היא להקליד בגוגל “קבלן שיפוצים מומלץ” ולראות מה מופיע. לאחר מכן כדאי להיכנס ולקרוא את חוות הדעת המופיעות באתרים השונים. אם בחרתם באפשרות הזו, שימו לב שאת ההמלצות האמינות ביותר תמצאו לאו דווקא באתר הבית של אותו קבלן או חברת שיפוצים, אלא באתרי דירוג שונים האוספים חוות דעת מלקוחות ומרכזים אותם לפי מקצועות או תחומי שירות ואזורים בארץ.

נתנאל שיפוצים קבלן שיפוצים רשום
קבלן שיפוצים רשום

הקריטריון השלישי: קבלן שיפוצים רשום

הקריטריון השלישי שיסייע לכם בבחירת קבלן שיפוצים, הוא למעשה איתור ממוקד של קבלן שיפוצים רשום, עם קבלן אין מקום לטעויות. אתם חייבים לוודא שמדובר באיש מקצוע מומחה ובעל ההכשרה המתאימה. כיצד ניתן לדעת? משרד הבינוי והשיכון הסדיר את נושא רישום הקבלנים וניתן לחפש לפי שם בפנקס הקבלנים. קבלן שיפוצים רשום הוא מי למד ועמד בתנאי ההכשרה, כולל מבחן הסמכה, רכש ניסיון של 5 שנים ונרשם. הרישום בפנקס מחולק לסיווגים שונים, כל שתוכלו למצוא קבלנים המתמחים בשיפוצים.

נתנאל שיפוצים קבלן שיפוצים אמין
קבלן שיפוצים אמין

הקריטריון הרביעי: קבלן שיפוצים אמין

הקריטריון הרביעי: הקריטריון האחרון ואולי הקריטי ביותר הינו קריטריון הבחירה כמובן בקבלן שיפוצים אמין. בסופו של דבר אתם הולכים למסור לידיו את המפתחות לבית ולהטיל עליו את מלאכת ניהול והובלת הפרויקט בשטח. רק קבלן שיפוצים ישר, ייתן לכם הצעת מחיר הוגנת, יעמוד בלוח הזמנים שנקבע ויקנה לכם שקט נפשי, כך שתדעו שיש על מי לסמוך. במקום להמשיך לחפש, אתם יכולים לפנות לחברת נתנאל שיפוצים. בחברה יעמידו לרשותכם שירותי שיפוצים כלליים, המנוהלים על ידי קבלן שיפוצים אמין, מומלץ ורשום בפנקס הקבלנים. השירות המקצועי מאופיין בזמני הגעה מהירים, רכב עבודה חדיש הכולל את כל הציוד הנדרש לפרויקט וצוות עובדים מקצועי ובעל ניסיון והמלצות רבות.

עוד מידע על קבלן שיפוצים

[post-carousel-pro id="4512"]

שאלות ותשובות - קבלן שיפוצים

דילוג לתוכן