קיר גבס - חושבים לערוך שינויים בדירתכם? הגעתם למקום הנכון! הכירו את היתרונות של קירות גבס

לא מעט אנשים כיום בוחרים לשלב קיר גבס בחללים רבים בדירתם ונהנים מכלל היתרונות שיש לגבס להציע. נתנאל שיפוצים מסביר לכל לקוחותיו מהם היתרונות הגדולים ביותר של קיר גבס על פני קיר בלוקים או קיר בטון. חושבים לשלב קיר גבס חדש בדירתכם ורוצים להכיר את כל היתרונות של הגבס על פני כל שאר חלופות הבנייה? הגעתם למקום הנכון. בעזרת קיר גבס ניתן לחלק את כל חלל הדירה מחדש, להנמיך תקרות, להסתיר תשתיות מיזוג אוויר, להסתיר גופי תאורה נסתרים, לעצב את תקרות הדירה, ליצור נישות ייעודיות ומדוייקות לטלוויזיה, למקרר במטבח ועוד. חשוב להדגיש שבניגוד למקובל לחשוב, קיר גבס יכולת לבודד רעשים וטמפרטורות באחוזים גבוהים במיוחד. אז רגע לפני שאתם מתחילים בשינוי דירתכם, חשוב שתכירו את כל יתרונות הגבס.

קיר גבס - זול
קיר גבס - זול

קיר גבס - זול בעשרות אחוזים, פשוט להרכבה, מאפשר לערוך שינויים ולא מחייב אתכם להפוך את דירתכם לאתר בנייה

כפי שציינו לעיל, לא מעט אנשים כיום בוחרים לשלב בדירתם קיר גבס, קירות גבס מעוצבים, בידוד אקוסטי לקיר גבס המשמש לקירות חדרים ועוד. אם גם אתם רוצים לערוך מספר שינויים בדירתכם, היתרונות הבאים של קיר גבס יצליחו לעניין אתכם. ראשית, חשוב לדעת שעלות קיר גבס זולה בעשרות אחוזים בהשוואה לעלות של קיר בלוקים או קיר בטון. שנית, בניית קיר גבס אינה מצריכה מכם להפוך את הדירה לאתר בנייה למשך ימים ארוכים. בניית קיר גבס נעשית בקלות ובמהירות ללא כל פגיעה בהתנהלות הדירה. שלישית, בניית קיר גבס מאפשרת לכם להתחרט או לשנות בקלות ובמהירות ללא עלויות גבוהות וללא זמן יקר. נתנאל שיפוצים ידע להתאים עבורכם קיר גבס מותאם למלוא הצרכים העדכניים שלכם וגם כהשם ישתנו, ניתן יהיה להתאים את קירות הגבס לצרכים החדשים תוך זמן קצר. כלל היתרונות הללו גורמים לרבים כיום לוותר על קירות בלוקים או קירות בטון לטובת קירות גבס איכותיים, מדוייקים, מעוצבים ואף מבודדים.

בניית קיר גבס
בניית קיר גבס

בניית קיר גבס - כך בונים קיר גבס בקלות, במהירות ובמקצועיות

הליך בניית קיר גבס הינו הליך מהיר ופשוט שלא יפגע בהתנהלות היומיום שלכם. בעזרת קונסטרוקציה ייעודית לבניית קיר גבס ניתן להציב מעין בסיסים עליהם יולבשו פלטות גבס מותאמות לחללי הדירה. הליך בניית קיר גבס אינו כולל חומרים יקרים או כלי עבודה מיוחדים כך שגם אתם תוכלו לערוך שינויים רבים בדירתכם בעזרת קירות גבס. העבודות השכיחות ביותר כיום בעזרת בניית קיר גבס הן חלוקת הדירה מחדש, הנמכת תקרות גבס, הסתרת תשתיות מיזוג אוויר, הוספת גופי תאורה נסתרים, עיצוב החלל, יצירת נישות שונות ועוד. כלל העבודות הללו אינן מצריכות זמן רב של עבודה כך שגם המחירים יהיו בהתאם.

קירות גבס מעוצבים
קירות גבס מעוצבים

קירות גבס מעוצבים - כך תשלבו נכון גופי תאורה נסתרים ומעוצבים

רבים כיום מייחסים חשיבות רבה לעיצוב פנים דירתם ולכן בוחרים לשלב קירות גבס מעוצבים. בעזרת פלטות גבס ניתן לייצר קירות גבס מעוצבים בכל חללי הדירה כך שניתן לעצב ככל העולה על רוחכם בקלות, במהירות וביעילות רבה. קיר גבס מעוצב יכול להשתלב בחלל הסלון, בחלל המטבח או אף בחלל חדר הרחצה אם יודעים לבנות אותו מהחומרים הנכונים. נתנאל שיפוצים מציע עבור לקוחותיו שירותי עבודות גבס לכל צורך, לרבות בניית קירות גבס מעוצבים בכל אזורי הדירה. בחירה נכונה של פלטות גבס מיוחדות לחללים חמים או לחללים רטובים תבטיח לכם קירות גבס מעוצבים היכן שרק תבחרו. חשוב להדגיש שפעמים רבות קירות גבס מעוצבים נעשים מפלטות בעובי של 9 מ”מ ולא של 12 מ”מ.

נתנאל שיפוצים - בידוד אקוסטי לקיר גבס
בידוד אקוסטי לקיר גבס

בידוד אקוסטי לקיר גבס - חדרים ללא רעשים!

נתנאל שיפוצים מדגיש בפני כל לקוחותיו כי ישנה אפשרות של בידוד אקוסטי לקיר גבס כך שגם אם אתם רוצים לבנות חדר מקירות גבס וחוששים לרעשים, בידוד אקוסטי לקיר גבס הוא התשובה עבורכם. בעזרת בידוד אקוסטי לקיר גבס ניתן לבודד אחוזים רבים מהרעשים ומהטמפרטורה ולהבטיח חדר שינה נוח ונעים. לא מעט אנשים כיום נעזרים בבידוד אקוסטי לקיר גבס במטרה ליצור בידוד מושלם. הבידוד האקוסטי מוצב בין פלטות הגבס ומבטיח רמות בידוד גבוהות במיוחד. לא מעט אנשים כיום בוחרים ליהנות מכלל היתרונות הללו של קירות גבס המבטיחים שלל אפשרויות במחירים נמוכים.

עוד מידע על קיר גבס

[post-carousel-pro id="4595"]

שאלות ותשובות - קיר גבס

דילוג לתוכן