נתנאל שיפוצים - פוסט חדש באתר

ריצוף בהדבקה – הכירו את כל האפשרויות טרם תחילת שיפוץ דירתכם וחסכו עשרות אחוזים במחיר!

נתנאל שיפוצים

אם גם אתם רוצים לערוך שינוי בדירתכם, להחליף את הריצוף הקיים, לעשות שיפוץ קוסמטי לשינוי חזותי או אף שיפוץ יסודי להחלפת תשתיות, שבירת קירות ושינוי כל פני הדירה, נתנאל שיפוצים מציע לכם שירות מלא ומקצועי תוך התאמה מלאה לכל הצרכים שלכם. לפני שניגע בכמה נקודות חשובות שאתם חייבים להכיר לפני תחילתו של הליך השיפוץ המיוחל, חשוב לדעת מהן הסיבות השכיחות ביותר בגינן אנשים רבים כיום בוחרים בהליך שיפוצים. הסיבה הראשונה והשכיחה ביותר היא רצון לשינוי וחידוש. לא מעט אנשים המזמינים את שירותיו של נתנאל שיפוצים מספרים כי נמאס להם ממראה הדירה והם רוצים לחדש אותה לשינוי המראה והאווירה הכללית. הסיבה השנייה בגינה רבים מזעיקים את נתנאל שיפוצים היא יציאתם של הילדים הגדולים מהבית והרצון לשנות את כל פני הדירה. הורים רבים שילדיהם הגדולים פינו את החדר בוחרים לשנות אל כל חלוקת הדירה ולוותר על חדר השינה לטובת חללים משותפים כמו מטבי או סלון. למה חשוב שתכירו את הסיבות בגינן רבים מזעיקים את שירותיו של נתנאל שיפוצים אתם שואלים? בגלל השפעתם על אופי השיפוץ.

שיפוץ קוסמטי לשינוי מראה הדירה לעומת שיפוץ יסודי לשינוי כל פני הדירה - כך תדעו לבחור את השיפוץ שלכם

אנשים הבוחרים לשפץ את דירתם במטרה לשנות מעט את מראיה, לרוב יבחרו בשיפוץ קוסמטי בלבד. שיפוץ קוסמטי הוא שיפוץ קליל, מהיר וזול אשר כל מטרתו היא לשנות את מראה הדירה בלבד. שיפוץ זה אינו כולל החלפת תשתיות, שבירת קירות, בניית קירות או חלוקה מחדש של שטח הדירה. בעזרת ריצוף בהדבקה, ריצוף מקלחת, ריצוף מרפסת, ריצוף גינה, צביעת קירות, הוספת וילונות וחידוש רהיטים ניתן לשנות את כל פני הדירה מבחינה קוסמטית תוך זמן קצר ובעלות מינימלית. חשוב להדגיש ולומר כי הליך ריצוף בהדבקה כשמו כן הוא, במקום לפרק את הריצוף הקיים, לחשוף את האדמה ולהתחיל בהליך ריצוף יסודי, פשוט מדביקים את ריצוף בהדבקה על הריצוף הקיים ובכך חוסכים לא מעט זמן וכמובן גם לא מעט כסף. לעומתם, אחריו המעוניינים בשיפוץ דירתם בגין יציאה של הילדים הבוגרים מהבית, כנראה ידרשו לבחור שיפוץ יותר יסודי הכולל שבירת קירות, החלפת תשתיות, ריצוף מחדש וכמובן חלוקת הדירה בהתאם לשינוי מספר חדרי השינה. השיפוץ היסודי יקר הרבה יותר ומצריך לא מעט שמן עבודה. לכן, לפני שאתם בוחרים להסתייע בשירותיו של נתנאל שיפוצים לכל צורך, חשוב שתכירו את ההבדלים הללו בין הליכי השיפוץ השונים ותבחרו את הטוב ביותר עבורכם.

הכירו את הסוגים השונים של הריצוף והתאמתם לכל חלל בדירה ומחוצה לה

באשר לשלבי ריצוף בהדבקה, חשוב להכיר בעובדה כי כיום יש לא מעט סוגי ריצוף בהדבקה המתאימים לכל צורך. ריצוף בהדבקה לתנאי חוץ כמו ריצוף גינה, או ריצוף חניה יהיה מחוספס הרבה יותר מכל דגמי ריצוף בהדבקה לתנאי פנים. הסיבה המרכזית לכך היא מניעת החלקה בעונת החורף כשמי הגשמים ירטיבו את הריצוף. ריצוף בהדבקה הכולל חספוס למניעת החלקה מתאים גם להליך ריצוף גינה, ריצוף מרפסת וריצוף מקלחת. לכן, חשוב לבחור נכון ריצוף בהדבקה תוך התאמתו לחלל בו תרצו להציבו. בחירה נכונה תאפשר לכם ליהנות מריצוף איכותי ומונע החלקה לאורך שנים. לאחר בחירת ריצוף בהדבקה בהתאם לצרכים שלכם, חשוב לעבור לשלבי מיקוד כל השיפוץ כולו. לא מעט אנשים הבוחרים להסתייע בשירותיו של נתנאל שיפוצים לא באמת יודעים מה הם רוצים לשנות ועורכים לא מעט שינויים טרם תחילת העבודה ואף תוך כדי תנועה. שינויים פזיזים ולא מחושבים אלה ברוב המקרים יגרמו לכם להצטער על תוצאה שאינה לשביעות רצונכם ולהתמודד עם חריגות רבות הן בתקציב והן במשך העבודה. במטרה להימנע מכך, חשוב להקפיד על השלב הבא, שלב מיקוד מלוא הצרכים שלכם.

כך כותבים הצעת מחיר - הקפידו על פירוט כל שלבי העבודה ולוחות הזמנים!

בשלב מיקוד מלוא הצרכים שלכם כל שאתם נדרשים לעשות זה לערוך רשימה הכוללת את כל השינויים שתרצו לעשות בדירתכם. את הרשימה יש לערוך במשך כעשרה ימים על מנת לוודא שלא תשכחו דבר. בעזרת הרשימה המסודרת תוכלו להישאר בפיקוח תמידי על כל שלבי העבודה, לקבל הצעות מחיר מדוייקות ומסודרות בהתאם לכל השינויים שתרצו לעשות ולוודא שאתם לא חורגים מהתקציב העומד לרשותכם. לאחר שהבנתם את אופי השיפוץ המתאים לצרכים שלכם, היכרתם את השינויים בין כל סוגי ריצוף בהדבקה וערכתם רשימה מסודרת הכוללת את כל השינויים שתרצו לערוך בדירה, כל שנותר זה להתחיל לאסוף הצעות מחיר מקצועיות ומפורטות. גם שלב הצעות המחיר מצריך מכם להכיר כמה נקודות חשובות שהמרכזיות שבהן הן: פירוט כל שלבי העבודה תוך ציון מחיר לכל שלב בנפרד וכמובן כתיבת לוחות זמנים. לא מעט אנשים לא יודעים לערוך הצעת מחיר מסודרת מה שעלול לגרום לאי הבנות וגרסאות שונות בין בעלי הדירה לבין בעל המקצוע. לכן, חשוב מאוד לפרט בצורה מדויקת את כל השינויים בדירה. מעבר לכך, חשוב שהצעת המחיר תחולק לגורמים ולא תכלול את כל שלבי השיפוץ יחד. מחיר מדויק לכל שלב בנפרד יאפשר לכם לדעת כמה יעלה לכם להוסיף עבודות נוספות תוך כדי תנועה. וכמובן, נתון נוסף וחשוב במיוחד הוא לוחות הזמנים. על מנת לוודא שאתם לא חורגים מלוחות הזמנים שהגדרתם, חשוב שהצעת המחיר תכלול גם לוחות זמנים משוערים כך שתוכלו להיערך בצורה נכונה ומסודרת. נתנאל שיפוצים מציע עבור לקוחותיו את כל סוגי השיפוצים בצירוף הצעות מחיר מקצועיות.

כתבות דומות

מדריך לשיפוץ דירה בתקציב נמוך

בפוסט זה, אנחנו בודקים דרכים שונות לשפץ את הבית שלך בלי לבזבז הרבה כסף. נשתף טיפים איך להשתמש שוב ברהיטים ישנים, למצוא חומרים זולים, לעשות

חשוב לשתף עם המשפחה והחברים:
דילוג לתוכן