נתנאל שיפוצים - פוסט חדש באתר

ריצוף גרניט פורצלן

ריצוף גרניט פורצלן נתנאל שיפוצים

הריצוף כידוע לעולם הוא תחום מורכב ביותר. מדובר באחד השיפוצים הפופולריים ביותר, החשובים ביותר אך עם זאת לא הרבה יודעים מה כדאי להם ובמיוחד מה מתאים להם בבית.  זה מובן מאוד לאור העובדה שלא כל בני האדם עוסקים בריצוף, והתחום הוא לא התחום אותו אנשים בוחרים לקרוא בעדיפות הראשונה. על מנת לסבר את האוזן ולתת לכם מעט מידע שימושי אנו נדבר בהמשך על הסוג המומלץ ביותר בקרב אנשי המקצוע לריצוף, ריצוף גרניט פורצלן. לא סתם אריחי הגרניט פורצלן זוכים לאהדה רבה בקרב רוב בתי ישראל, ובין היתר זוכה לכינוי המבטיח " המלך של הריצוף". תכף נבין מה מיוחד ויעיל כל כך בריצוף גרניט פורצלן.

היתרונות והמקומות שאפשר להתקין את אריחי הגרניט פורצלן מרכיב רשימה ארוכה למדי, עד שהיינו צריכים לצמצם בשביל לא לגרום לכם לבלבול מיותר. נהיה ממוקדים ככל שניתן. אחד הדברים החשובים ביותר באריחים לריצוף הוא רמת השחיקה. ככל שרמת השחיקה גבוהה יותר האריח יישאר זמן ארוך. ריצוף גרניט פורצלן לא מוגבל למקום וניתן להתקין אותו כריצוף פנים וחוץ, לכל החדרים כולל חדר האמבטיה. אריח הפורצלן כאריח מלאכותי נותן את היכולת להרכיב אותו בכל סוגי העבודות, כולל ריצוף בהדבקה וכן ריצוף חדש למדי. ריצוף גרניט פורצלן הוא חזק, יפה ובעל אריכות ימים וחיי מדף ארוכים למדי, מספר היתרונות שלו הופכים אותו לשליט הבלתי מעורר של עולם הריצוף.

ריצוף גרניט פורצלן – עמידות לאורך זמן

לצד היופי, העיצוב והדקורטיביות שאנו רוצים לקבל בריצוף, אנו שוכחים לא פעם את חשיבות הריצוף ולמה היא מיועדת. כחלק שעליו אנו הולכם כל היום, מניחים חפצים כבדים כולל הריהוט ולעיתים אף גוררים מוצרים על הריצפה, אריחי הריצוף אמורים לספק רמת שחיקה גבוהה, כלומר עמידות לאורך זמן ולא להישבר אחרי שימוש קצר. ריצוף טוב נשמר לאורך זמן. ריצוף גרניט פורצלן מדורג במקומות הגבוהים, דבר המעיד על רמת חוזקה. אם מה שחשוב לכם הוא שימוש לטווח ארוך ולא לרוץ ולהחליף ריצוף כל שנה, ריצוף גרניט פורצלן הוא מה שחיפשתם.

ריצוף גרניט פורצלן – תחזוקה קלה

יתרון נוסף של ריצוף גרניט הפורצלן הוא שהם פשוט מתאימים לכל מקום. בין אם זה ריצוף פנים הכולל חדר הסלון, חדרי השינה, חדר האמבטיה והמטבח הוא מתאים גם לריצוף חלקי החוץ כמו הגינה, הגינה, המרפסת והחנייה. אריחים עשויים מגרניט פורצלן הם בעלי רמת ספיגה נמוכה, זאת אומרת שכשאר נשפך עליהם מים, יין, קפה או כל חומר מלכלך, החומר אינו נספג אלא נשאר כשלולית הקלה ביותר לניקוי. יתרון מדהים של ריצוף גרניט פורצלן הוא הקלות שבו מתחזקים אותו. לא נחוץ חומרי ניקיון, אלא העברה של מטלית לחה יכולה לעשות את העבודה.

ריצוף גרניט פורצלן – אפשר גם וגם

יש בעולם הריצוף שני סוגי עבודה, ריצוף בהדבקה וריצוף חדש. היתרון הבולט של ריצוף גרניט פורצלן הוא שהוא יכול להתאים בכל אחד מהשיטות האלה. ריצוף חדש פירושו ירוק הריצוף הקיים, ועל היסודות והצנרת מדביקים ומתקינים את אריחי ריצוף גרניט פורצלן. ריצוף בהדבקה מצריכה פחות עבודה, ופשוט על הריצוף הקיים מדביקים את החדש.

חשוב לשתף עם המשפחה והחברים:
נתנאל שיפוצים אייקון חץ
דילוג לתוכן