נתנאל שיפוצים - פוסט חדש באתר

ריצוף דירה – כך בוחרים נכון ריצוף איכותי ומותאם לדירתכם!

ריצוף דירה

נמאס לכם מהריצוף הקטן והמיושן בדירתכם? חושבים לחדש את מראה הדירה בשיפוץ קוסמטי? המאמר הבא נכתב בדיוק עבורכם. נתנאל שיפוצים עוסק בתחום השיפוצים מזה שנים ארוכות ומציע את שירותיו ללקוחות מרוצים רבים. מרבית הלקוחות שבוחרים לשפץ את פנים דירתם בשיפוץ קוסמטי במטרה לחדש מראה, בוחרים בהליך ריצוף דירה מחדש. החללים המרכזיים בהם רבים בוחרים לחדש את ריצוף דירתם הם: ריצוף סלון, ריצוף מטבח, ריצוף מקלחת ועוד. אז רגע לפני שאתם מתחילים במסע עבודות שיפוצים ובריצוף דירה מלא, חשוב שתמשיכו לקרוא את השורות הבאות. בשורות הבאות נכיר את שיטות הריצוף השונות, את הגימורים הקיימים ואת סוגי הריצוף המבוקשים ביותר בישראל. נתנאל שיפוצים מכיר היטב את כלל האפשרויות ומסייע ללקוחותיו לבחור נכון ריצוף דירה מתאים הן לצבעי הרהיטים המשולבים בחלל והן לטעמם האישי של הגרים בדירה.

הכירו את שיטות הריצוף השונות

אז ראשית, חשוב לדעת שכיום ישנן שתי שיטות ריצוף מרכזיות לריצוף דירה מלאה. נתנאל שיפוצים מציע את שתי השיטות עבור כל לקוחותיו תוך הדגשת ההבדלים המרכזיים בין השתיים. ריכזנו עבורכם את כל הדגשים החשובים שיעזרו לכם לבחור את השיטה המתאימה ביותר עבורכם לריצוף דירה, ריצוף מטבח, ריצוף סלון, ריצוף לבית גרניט פורצלן ועוד שלל עבודות שיפוץ שונות.

השיטות המרכזיות בעזרתן נתנאל שיפוצים מחליף ריצוף ללקוחות רבים הן:

  • פירוק הריצוף הקיים והנחת ריצוף חדש במקומו

אחת השיטות המבוקשות ביותר כיום לריצוף דירה היא פירוק הריצוף הקיים והדבקת ריצוף חדש במקומו. שיטה זו מצריכה מנתנאל שיפוצים לפרק את הריצוף הקיים ולהכין את הקרקע לקליטת הריצוף החדש. הליך זה נחשב להליך הארוך והיקר מבין השניים. משפצים את הדירה באופן יסודי? זקוקים להחלפת תשתיות אינסטלציה? אפשרות זו יכולה להתאים עבורכם. אך במידה ואתם לא מתכוונים להחליף את תשתיות האינסטלציה שלכם בעתיד הקרוב, אין סיבה לבחור בשיטה זו.

  • הדבקת ריצוף חדש על הריצוף הקיים

שיטה נוספת שבעזרתה נתנאל שיפוצים מצליח להשלים עבודת ריצוף דירה היא הדבקת ריצוף חדש על הריצוף הקיים. איך עושים את זה? בשיטה זו כל שנדרש לעשות זה להדביק את הריצוף החדש על הריצוף הישן בדירתכם. הליך זה נחשב למהיר וזול בעשרות אחוזים בהשוואה להליך שצוין מעלה. רוצים לחדש את מראה דירתכם תוך זמן קצר? שיטת ההדבקה היא השיטה המיטבית עבורכם.

הכירו את הגימורים של כל סוגי הריצוף - מט, מבריק ולפטו

כעת, חשוב לעבור להיכרות עם הגימורים השונים של סוגי הריצוף המוצעים כיום למכירה. נתנאל שיפוצים מסביר לכל לקוחותיו כי כיום יש מבחר עשיר של דגמים, גדלים צבעים וגימורים לבחירה. מתכוונים להתחיל בהליך ריצוף דירה? אתם חייבים להמשיך לקרוא את השורות הבאות. נתנאל שיפוצים ריכז עבורכם את הגימורים הקיימים, כך שתוכלו לבחור בצורה מושכלת ריצוף דירה, ריצוף סלון, ריצוף מטבח ועוד.

סוגי הגימורים הם:

  • ריצוף דירה בגימור מט

הגימור השכיח ביותר שיוצר לראשונה לפני עשרות שנים הוא גימור מט. ריצוף דירה בגימור מט הוא ריצוף ששובר את קרני האור ומקנה לאריח גימור מט. גימור זה כולל מגוון יתרונות, המרכזיים שבהם הם:

  1. מניעת החלקות – ריצוף דירה בגימור מט הרבה פחות מחליק בהשוואה לחלופות.
  2. ללא שיעבוד לניקיון הדירה – ריצוף מט אינו משעבד את הבוחרים בו לניקוי הדירה בתדירות גבוהה. לכלוכים רבים בולטים על סוגי הריצוף שיובאו מטה, כך שאם לא חובבי ניקיונות, הריצוף המט הוא הריצוף עבורכם.
  • ריצוף דירה בגימור מבריק

ריצוף דירה בגימור מבריק הוא ריצוף המחזיר את קרני האור ומקנה לאריח מראה מבריק. אריחים בגימור מבריק יוצרו בשנים האחרונות ומאז רבים בוחרים להחליף את הריצוף הישן והמט בריצוף חדש ומבריק. ריצוף זה גולל יתרון אחד מרכזי על פני הריצוף המט, והוא המראה. לדעת רבים, המראה של הגימור המט מרשים הרבה יותר מריצוף מט שנראה מעט מיושן. מראה הדירה חשוב לכם מאוד? כנראה שהריצוף המבריק יקנה לדירתכם מראה מעט יוקרתי יותר. 

  • ריצוף דירה בגימור לפטו

ריצוף הלפטו הוא ריצוף ביניים הכולל את כל היתרונות של שני הגימורים שצוינו מעלה. ריצוף זה נחשב לריצוף נמכר במיוחד והוא כולל שילוב של גימור מט ומבריק גם יחד. אז אם גם אתם מתכננים עבודות שיפוצים או ריצוף לבית גרניט פורצלן, חשוב להביא בחשבון את כלל אפשרויות הגימורים טרם הבחירה.

כתבות דומות

שיפוץ דירה וחידוש הבית

שיפוץ בית בעבודות גבס רבים בוחרים לבצע עבודות שיפוץ דירה וחידושו בעזרת גבס וכנראה שיש סיבה לכך. אחד הדברים הנפלאים בגבס, מעבר למחירו הזול באופן

ריצוף חצר

ריצוף חצר או ריצוף גן הפכו לטרנד לוהט בשנים האחרונות. הסיבה פשוטה מכיוון שכאשר החצר או הגן מרוצפים הם נראים פחות מוזנחים, צריך להשקיע בהם

חשוב לשתף עם המשפחה והחברים:
דילוג לתוכן