ריצוף חוץ - מרצפים מחדש מרפסת, גג, גינה או חניה? חשוב שתכירו את כל היתרונות של ריצוף חוץ

כיום יש מבחר עשיר של סוגי ריצוף חוץ או ריצוף לבית בסגנונות, צבעים וגדלים שונים לבחירתכם. אז אם גם אתם מעוניינים לחדש את מראה הדירה כולה עם ריצוף חוץ וריצוף שטח פנים הדירה, חשוב שתכירו כמה נקודות חשובות אודות ההבדלים המשמעותיים ביותר בין דגמי הריצוף השונים. נתנאל שיפוצים נקרא לא אחת לבית לקוחותיו למטרת ריצוף חוץ וריצוף פנים כך שהוא מכיר היטב את כל הדגמים המבוקשים ביותר. רגע לפני שאתם בוחרים, חשוב שגם אתם תכירו מגוון דגמי ריצוף חוץ וריצוף פנים במטרה לוודא שבחירתכם נכונה ומדוייקת כך שלא תתחרטו על הבחירה זמן קצר לאחר תום שלבי העבודה.

ריצוף חוץ
ריצוף חוץ

ריצוף חוץ - הבטיחות אינה באה על חשבון הנראות! כיום יש מבחר עשיר של סגנונות, עיצובים וצבעים של ריצופי חוץ לבחירתכם

מה שמאפיין במיוחד את כל סוגי ריצוף חוץ הוא החספוס של האריח שנועד בכדי למנוע החלקות. ריצוף חוץ הממוקם במרפסת בגג או בחצר עתיד לחוות גם ימי גשמים בעונת החורף ולכן חשוב לוודא כי הוא יתאים לכך. אנשים רבים שאינם בוחרים נכון ריצוף חוץ לחללים חשופים לגשם, נאלצים להתמודד עם סכנת החלקה חמורה בכל פעם שהריצוף מתרטב מכל סיבה שהיא. לכן, חשוב לדעת כי אם אתם מחפשים ריצוף חוץ, ריצוף מרפסת, ריצוף גינה, ריצוף חניה או ריצוף אבן, יש לוודא שמדובר בריצוף מחוספס המיועד לחללים חיצוניים. נתנאל שיפוצים שעוסק בתחום מזה לא מעט שנים מרצף חללי חוץ רבים ומקפיד להדגיש לכל לקוחותיו שריצוף פנים בחללים אלה עלול לגרום לסכנת החלקה. ריצוף פנים חלק הרבה יותר ולכן כל טיפת רטיבות עליו עתידה לגרום להחלקה מסוכנת. חשוב להדגיש כי גם בריצופי חוץ מחוספסים יש כיום מבחר עשיר של דגמים, צבעים וסגנונות עיצוביים כך שלא תידרשו להתפשר על הנראות לטובת הבטיחות.

ריצוף מרפסת - נמאס לכם מהריצוף הקטן והמיושן? כך תצליחו לשנות את כל מראה המרפסת

אחת הסיבות השכיחות ביותר בגינה רבים כיום בוחרים בהליך ריצוף חוץ בכלל וכן ריצוף מרפסת בפרט היא רצון לחידוש ושינוי. בשנים האחרונות כל עולם העיצוב עובר שינוי ניכר כך שכיום אנשים רבים מייחסים חשיבות רבה למראה דירתם. שינוי זה מביא רבים לבחור להחליף את הריצוף הקטנטן והמיושן בכל דירתם בריצוף חוץ, ריצוף פנים, ריצוף מרפסת מעוצב ומותאם לטעמם האישי ולקו העיצובי בו הם בחרו לעצב את הדירה כולה. בשל הביקוש הגדול למגוון סוגי ריצוף חוץ וריצוף פנים, כיום תוכלו למצוא שלל ריצופים ברמות גימור שונות, בכל גודל ובהתאמה מדוייקת לחלל דירתכם.

ריצוף גינה - הגיעו מוכנים וממוקדים למעמד הבחירה של ריצוף חדש לגינה

נתנאל שיפוצים נקרא לא אחת לטובת ריצוף גינה בריצוף חוץ חדש ומעוצב בהתאמה אישית לטעם בעלי הדירה ולעיצוב פנים חלל הדירה. עד לפני מספר שנים לא היו מבחר אפשרויות של ריצוף גינה ולכן דירות גן רבות כיום עדיין מרוצפות בריצוף קטן ומיושן. אם גם אתם רוצים לשנות את מראה הגינה שלכם, חשוב לדעת שכיום יש לא מעט סוגי ריצוף גינה שיוכלו להתאים במדוייק למלוא הצרכים שלכם. כלל הדגמים השונים של ריצוף גינה בפרט או ריצוף חוץ בכלל מותאמים לרטיבויות כך שלא נשקפת סכנת החלקה לאחר הבחירה בהם. כל שנותר לכם לעשות זה למקד היטב את טעמכם האישי ולהגיע למעמד הבחירה.  

ריצוף מרפסת
ריצוף מרפסת

ריצוף חניה - תתפלאו, גם חניה החשופה למי הגשמים נדרשת לריצוף חוץ בטיחותי!

אחד החללים שרבים שוכחים לרצף בריצוף חוץ מונע החלקות הוא חלל החניה. ריצוף חניה אף הוא חייב להיות מותאם לימי גשמים ורטיבות במטרה למנוע החלקות לא רצויות. אז לפני שאתם בוחרים ריצוף חניה באופן שרירותי, חשוב לדעת לבחור נכון ריצוף חניה בהתאמה לימי הגשמים. עד לפני מספר שנים אנשים כלל לא ייחסו חשיבות לריצוף חניה אך כיום, עקב עליית המודעות לכל נושא העיצוב והנראות הכללית, רבים בוחרים להיעזר בשירותיו של נתנאל שיפוצים ולהשלים הליך ריצוף חניה. לפני שאתם מגיעים למעצד הבחירה, חשוב למקד היטב את טעמכם האישי בכדי להימנע מבלבול מיתר שיגרום לכם להצטער על בחירתכם לאורך שנים ארוכות.

ריצוף אבן המקנה לחלל מראה מיושן ומעוצב גם יחד

כפי שהזכרנו מעלה, עליית המודעות לכל נושא העיצוב גרמה לרבים כיום לבחור להתחדש עם ריצוף חוץ בכלל וכן ריצוף אבן בפרט. ריצוף אבן יאפשר לכם לשמור על המראה הטבעי בחלל חוץ דירתכם מחד, אך יאפשר לכם ליהנות מעיצוב חדשני ומרשים ביופיו מאידך. לכן, רבים כיום בוחרים ריצוף אבן לריצוף חוץ דירתם. נתנאל שיפוצים מציע עבור כל לקוחותיו שירותי שיפוץ בכלל וריצוף בפרט ברמה מקצועית ללא דופי כך שכל שאתם נדרשים לעשות זה לבחור נכון ריצוף חוץ, ריצוף פנים או ריצוף אבן בהתאמה מלאה לטעמכם האישי ולקו העיצובי בו בחרתם לעצב את החלל כולו.

לסיכום, על אף שריצוף חוץ חייב להיות מחוספס בכדי למנוע החלקה, כיום יש מבחר עשיר של סוגים, דגמים וסגנונות כך שתוכלו ליהנות מריצוף חוץ מחוספס ובטיחותי ללא צורך בהתפשרות על המראה הכללי וההתאמה העיצובית. ריצוף חוץ מחוספס מוריד את הסיכויים להחלקה בעשרות אחוזים ולכן לא כדאי לוותר עליו.

עוד מידע על ריצוף חוץ

[post-carousel-pro id="4583"]

שאלות ותשובות - ריצוף חוץ

דילוג לתוכן