נתנאל שיפוצים - פוסט חדש באתר

ריצוף חניה – מרגישים שהדירה צריכה שינוי? החניה מוזנחת כבר שנים? הנה לכם כל מה שחשוב שתכירו טרם תחילת הליך השיפוץ!

ריצוף חניה

לא מעט אנשים כיום בוחרים להתחיל בהליך שיפוצים בדירתם מכמה סיבות מרכזיות. אחת הסיבות השכיחות ביותר היא הרצון לשנות ולחדש את מראה הדירה. סיבה נוספת בגינה רבים מזעיקים את שירותיו של נתנאל שיפוצים היא יצירתם של הילדים הגדולים מהבית, מה שמאפשר לחלק מחדש את כל חלל הדירה תוך ויתור על חדר שינה לטובת חללים משותפים, כמו סלון או מטבח. אז אם גם אתם רוצים שינוי בדירה, נתנאל שיפוצים מציע לכלל לקוחותיו שירות מהיר ומקצועי להתמודדות עם שיפוצים קוסמטיים בלבד לצד שיפוצים משמעותיים יותר הכוללים החלפת תשתיות, שבירת קירות וחלוקת כל הדירה מחדש. רגע לפני שאתם בוחרים להזעיק את נתנאל שיפוצים להתמודדות עם כל הליך שיפוץ, לרבות ריצוף חניה, ריצוף מקלחת, ריצוף מרפסת, ריצוף גינה, שבירת קירות ובנייתם מחדש והחלפת תשתיות, כדאי שתכירו כמה נקודות חשובות אודות שלבי השיפוץ. ערכנו עבורכם מדריך מפורט שיסייע לכם להשלים את כל השלבים על הצד הטוב ביותר. לא מעט אנשים בוחרים להזעיק את נתנאל שיפוצים ללא שהם יודעים בדיוק מה הם רוצים ומה התקציב העומד לרשותם, מה שעלול לגרור חריגות גדולות הו במשך השיפוץ והן בתקציב השיפוץ.

ההבדל המשמעותי בין ריצוף פשוט לבין ריצוף חניה מקצועי - בחרו נכון ומנעו שברים והחלקות!

תחילה חשוב מאוד למקד את מלוא הצרכים והרצונות שלכם לכדי רשימת שינויים מצומצמת. במטרה להימנע מהיגררות תוך כדי תנועה לעוד ועוד שינויים בדיקה שיגרמו לכם לחרוג בעשרות אחוזים מהתקציב העומד לרשותכם, חשוב לשבת ולערוך רשימה מסודרת הכוללת את כל השינויים שתרצו בדירתכם. את הרשימה חשוב לערוך במשך כעשרה ימים במטרה לוודא שלא תשכחו דבר. אם אתם רוצים להחליף ריצוף חניה, ריצוף מקלחת, ריצוף מרפסת או ריצוף גינה, חשוב לדעת כי כיום יש לא מעט סוגים לבחירה. אנשים רבים הבוחרים לשנות ריצוף חניה בוחרים באריחים מיוחדים ומיועדים לכך או בבטון מוחלק. כך או כך, ריצוף חניה חייב להיעשות בצורה מקצועית עם חומרי גלם המיועדים לטובת ריצוף חניה, אחרת ישנה סכנת החלקה של הרכב או שבירת הריצוף שאינו מתאים לחניה. לא מעט אנשים לא מודעים לכך שהם נדרשים לבחור ריצוף חניה מותאם ומיוחד, מה שגורם לשבירת הריצוף שבחרו בניסיון החניה הראשון על הריצוף החדש. אז אם אתם רוצים ריצוף חניה שיחזיק לכם מעמד לאורך שנים ארוכות, חשוב לדעת לבחור ריצוף חניה עמיד המיועד לכך. עוד יש להדגיש ולומר כי ניתן להשלים את הליכי ריצוף חניה, ריצוף מקלחת, ריצוף מרפסת וכן ריצוף גינה בשתי שיטות שונות. השיטה הראשונה פשוטה יותר וכוללת את הדבקת ריצוף חניה, גינה, מרפסת או כל חלל בדירה, על גבי הריצוף הקיים. ריצוף חניה המודבק על הריצוף הקיים בעצם חוסך את עבודת הוצאת הריצוף הקיים וכך ניתן לסיים את המלאכה בזמן קצר ובעלות נמוכה. רבים המעוניינים לשפץ את דירתם מבחינה קוסמטית בלבד ללא צורך בהחלפת תשתיות, בוחרים באפשרות זו. אפשרות נוספת היא הוצאת ריצוף חניה, מרפסת, מקלחת או כל חלל אחר בדירה, חשיפת האדמה והתשתיות והנחת ריצוף חניה מחדש. אפשרות זו יסודית יותר אך מצריכה יותר זמן, יותר עבודה וכמובן יותר כסף. נתנאל שיפוצים מציע עבור לקוחותיו את כלל האפשרויות כך שניתן לבחור בהתאם לצרכים האישיים שלכם.

התחילו לצבור הצעות מחיר - כל מה שחשוב שהצעת המחיר שלכן תכלול!

לאחר שהשלמתם את כל שלבי מיקוד טעמכם האישי, לרבות בחירת ריצוף חניה מדוייק ומותאם, עריכת רשימה מסודרת של כל השינויים שתרצו בדירתכם והחלטה האם תעדיפו הדבקת ריצוף חניה חדש על הישן או דווקא עבודה יסודית יותר הכוללת את פירוק הישן והנחת ריצוף חניה חדש, הגיע הזמן לערוך השוואה מקצועית בין אנשי המקצוע השונים. לשם כך, אתם נדרשים להתחיל לאסוף הצעות מחיר מאנשי המקצוע הטובים ביותר. לאחר שערכתם רשימה מסודרת של כל הצרכים שלכם, קבלת הצעת מחיר מקצועית ומפורטת צריכה להיות פשוטה ומהירה. אז מה חשוב לכלול בהצעת מחיר לשלבי שיפוץ דירתכם, החלפת ריצוף חניה וכלל השינויים הכתובים ברשימה? הנה לכם כמה נקודות שאתם חייבים להכיר.

פירוט עבודות ולוחות זמנים - כך נמנעים מאי הבנות וחריגות מיותרות

ראשית, חשוב שהצעת המחיר תכלול את פירוט כל שלבי העבודה ותמחור נקודתי לכל שלב. אנשים רבים לא מודעים לכך ומקבלים הצעת מחיר כוללת להליך השיפוץ כולו ללא פירוט כל שלבי העבודה ומחיר מדוייק לכל שלב. חוסר פירוט עלול לגרור ויכוחים ובעיות בהמשך הדרך כאשר תתגלה אי הבנה אודות הצורך בשינוי נוסף. לכן חשוב מאוד לכלול בהצעת המחיר פירוט מדוייק של כלל עבודות השיפוץ, לרבות החלפת ריצוף לחניה, למרפסת, לסלון או לכל חללי הדירה, שבירות קירות, בניית קירות מחומרים שונים, החלפת תשתיות ועוד. הסיבה בגינה חשוב גם לתמחר כל שלב בנפרד היא היכרות עם כל העלויות. במידה ותרצו להוסיף או להוריד משהו תוך כדי תנועה, תוכלו לדעת בדיוק כמה כסף תידרשו להוסיף תמורת השירות. שנית, חשוב מאוד לכלול בהצעת מחיר את לוחות הזמנים. אנשים רבים לא כוללים את לוחות הזמנים בהצעות המחיר שלהם, מה שגורר אי הבנות ועיכובים משמעותיים. נתנאל שיפוצים מבטיח את השירות הטוב ביותר עבור כל לקוחותיו במחירים נוחים תוך עמידה בזמנים למניעת חריגות מיותרות. אז רגע לפני שאתם מתחילים את שלבי שיפוץ דירתכם, החלפת ריצוף חניה, החלפת תשתיות או שינוי כל פני הדירה כולה, חשוב שתקפידו על כלל הנקודות שצויינו מעלה.

כתבות דומות

איך תבחרו את הריצוף

מבלי לחשוב על זה ביום יום ומבלי לתת לזה חשיבות רבה, אנחנו מוקפים בריצוף וברצפה, כל שנייה שאנו דורכים יש ריצוף מתחתינו. מקצוע הרצפות הולך

חשוב לשתף עם המשפחה והחברים:
דילוג לתוכן