נתנאל שיפוצים - פוסט חדש באתר

המדריך המלא לבחירת ריצוף לאמבטיה

ריצוף לאמבטיה נתנאל שיפוצים

אתם מתחילים את שיפוץ חדר האמבטיה בבית שלכם? זה יכול להיות כחלק משיפוץ כולל לבית כולו וזה יכול להיות במסגרת שיפוץ של חדר האמבטיה בלבד. במהלך השיפוץ ככל הנראה תמצאו את עצמכם במצב שבו אתם צריכים לבחור ריצוף לאמבטיה, ומדובר על בחירה שהיא הרבה יותר מעוד סתם בחירה. לריצוף לאמבטיה יש משמעות קריטית, ואם לא תבחרו את הריצוף הנכון – השיפוץ כולו עלול להסתיים באכזבה גדולה. חברת נתנאל שיפוצים הרימה את הכפפה על מנת להסביר לכם בדיוק איך תוכלו לבחור כמו שצריך.

אל תקלו ראש בבחירת ריצוף לאמבטיה, כי מיד כאשר תתחילו לבחון את האפשרויות המתאימות – אתם תגלו כי מדובר על משימה שהיא לא קלה. פתאום בחירה אחת יכולה להיראות טובה יותר מאשר הבחירה האחרת, ומכאן אתם עוד עלולים למצוא את עצמכם במצב שבו תלכו לאיבוד. המטרה שלנו היא להקל עליכם עד כמה שאפשר, ולהביא אתכם למצב שבו הכוח יהיה בידיים שלכם.

רוב הסיכויים כי לאחר קריאת המדריך הבא, יהיה לכם קל יותר לדעת איזה בחירה היא נכונה יותר ואיזה בחירה היא נכונה פחות. אם עדיין לא תהיה לכם תשובה חד משמעית, תמיד תוכלו להתייעץ עם המומחים של חברת נתנאל שיפוצים בכדי להיות בטוחים. ברגע שאתם תהיו שלמים עם קבלת ההחלטות שלכם, אתם תוכלו להתרכז בכל שאר השיפוץ. אל תשכחו כי בנוסף לריצוף אתם תצטרכו לשים לב לאלמנטים שונים, הם יכולים להיות לא פחות חשובים להשגת התוצאה הסופית שאותו תרצו להשיג.

מדוע חשוב לבחור ריצוף לאמבטיה בצורה נכונה?

תשפרו את העיצוב של האמבטיה: אתם משקיעים לא מעט כסף בשיפוץ הבית או בשיפוץ האמבטיה, ולריצוף לאמבטיה יש תפקיד מרכזי בקבלת התוצאה המושלמת. לכן אם אתם רוצים להשיג את התוצאה הכי טובה, אתם תהיו מוכרחים שלא לשכוח לשים לב גם לבחירת הריצוף. זה לא מספיק לבחור רק את הרהיטים הנכונים או את המקלחת הנכונה – יש הרבה דברים מעבר.

תבחרו ריצוף שיספק לכם שקט נפשי: הריצוף לאמבטיה חייב להיות מספיק איכותי בכדי שתוכלו להשתמש בו באופן קבוע וללא סיכונים. ריצוף לאמבטיה שהוא לא איכותי עלול להיהרס יותר מהר ממה שנדמה לכם, והוא אפילו במידה מסוימת עלול אפילו להעמיד אתכם במצב של סכנה. אז למה שתסכנו את עצמכם או שחלילה תסכנו את המשפחה שלכם?

חיסכון משמעותי של הוצאות מיותרות: כאשר אתם משפצים את הבית כל שקל שאתם מוציאים הוא קריטי, ולעיתים אתם תצטרכו לוותר על לא מעט בחירות רק בגלל היעדר תקציב. לכן אם אתם תבחרו ריצוף לאמבטיה על פי הכללים, אתם תוכלו לחסוך לעצמכם לא מעט כסף. פתאום אתם תוכלו להשקיע את הכסף שחסכתם לטובת דברים אחרים שיכולים להיות חשובים לא פחות.

תבחרו ריצוף שיהיה רלוונטי לתקופה ארוכה

המטרה הראשית שלכם בעת בחירת ריצוף לאמבטיה היא שלא תגבילו את עצמכם בעתיד. תזכרו כי מה שיהיה נכון היום, לא בהכרח יהיה נכון גם בעתיד. הכלל הזה יהיה תקף גם כאשר אתם בוחרים ריצוף לבית, אתם לא יכולים להגביל את עצמכם או להוריד לעצמכם את כמות האפשרויות שיעמדו לרשותכם בעתיד.

תבחרו ריצוף שתמיד יהיה רלוונטי, כזה שתוכלו לבצע בעתיד שינויים על פניו – והוא לא יגביל אתכם בשום צורה שהיא. ככל שהריצוף יהיה יותר אוניברסלי כך תוכלו לדעת כי בעתיד יהיו לכם הרבה פחות מגבלות. אין תחושה יותר מתסכלת מאשר לדעת כי אתם אלה שהכנסתם לעצמכם גול עצמי בכל מה שקשור לבחירת הריצוף המושלם.

תבחרו ריצוף לאמבטיה שיהיה עמיד במיוחד לאמבטיה

כאשר אתם ניגשים לבחור ריצוף לבית יש לא מעט דברים שאתם צריכים לקחת בחשבון, אך כאשר אתם ניגשים לבחור ריצוף לאמבטיה הדברים שתצטרכו לקחת בחשבון יהיו מעט שונים. אחד מהעיסוקים העיקריים שאמורים להנחות אתכם יהיה לבחור ריצוף עמיד במיוחד, כזה שתוכלו להרטיב אותו מבלי שהוא ישחק עם הזמן.

האמבטיה היא אזור שהוא שונה מכל שאר האזורים בבית, ולכן אתם צריכים להתייחס אליו בצורה הזאת. כך שבסוף תוכלו להביא את עצמכם למצב שבו אתם תוכלו להוציא את המקסימום מהריצוף לאמבטיה, אך בו בזמן לא תצטרכו להחליף אותו באופן תדיר. אנו בחברת נתנאל שיפוצים עושים כל מאמץ על מנת לסייע ללקוחות שלנו לבחור את הריצוף הטוב ביותר.

השאלות שצריך לשאול כמה רוכשים ריצוף לאמבטיה?

  1. כמה כסף עומד לרשותכם? זוהי שאלה שחשוב מאוד שתשאלו את עצמכם כאשר אתם בוחרים ריצוף חדש. לכל סוג של ריצוף יש את העלויות שלו, וכמובן שאתם תהיו מוגבלים אם עומד לרשותכם תקציב מוגבל. כך שאם לא תדעו מה התקציב שלכם, לא מן הנמנע כי תעשו בחירות שלא באמת תוכלו לעמוד בהם. אם תקבעו את התקציב מראש תוכלו להוריד את ההתלבטויות, ולדעת בדיוק איזה ריצוף מתאים לכם.

  2. איזה גודל של ריצוף תרצו? לכל מרצפה יש את הגודל שלה, וכאשר בוחרים ריצוף לאמבטיה – מחובתכם לבחור את הגודל הרצוי של כל מרצפה. יש אנשים שאוהבים מרצפות גדולות, ויש אנשים אחרים שאוהבים מרצפות קטנות. כל אחד צריך לבחור את האפשרות שהכי מדברת אליו, האפשרות שעל פי הוא ירגיש כי המקלחת עוצבה בדיוק כמו שהוא רצה. אל תתפשרו על הרצונות שלכם, אפילו כאשר מדובר רק על ריצוף לאמבטיה אתם צריכים להיות שלמים איתו ולהרגיש איתו הכי בנוח שיש.

  3. איזה צבע של ריצוף יתאים? עוד אלמנט שיכול להיות מכריע הוא הצבע של הריצוף, מה שבעבר בכלל לא היה מווה בעיה. כיום יש סוגים רבים של מרצפות למקלחת, ולכל מרצפה יש את הצבע שלה. אם אתם רוצים מרצפות בצבע בהיר תוכלו למצוא מבחר ענק, ואם תרצו מרצפות בצבע כהה תוכלו גם כאן לבחור אפשרות אחת מבין מבחר ענק. פתאום אתם תראו כי כל מה שתמיד חלמתם יכול לקרום עור וגידים ממש לנגד העיניים שלכם במציאות.

חובה להחליף ריצוף לאמבטיה בזמן שיפוץ?

זוהי שאלה שחוזרת על עצמה לא פעם, אך חשוב שתדעו כי זוהי לא חובה להחליף את הריצוף בזמן שיפוץ של הבית. לא מעט אנשים משפצים את הבית שלהם מבלי להחליף מרצפות, והתוצאה היא עדיין תוצאה מעולה שאי אפשר להתעלם ממנה. אז מה נכון ומה לא נכון כאשר מדובר על שיפוץ של אמבטיה?

חשוב שתבינו כי אין נכון או לא נכון, כל אחד רשאי לעשות את הבחירות שאיתם הוא מרגיש הכי בנוח. יש כאלה שיש להם יכולת כספית להחליף את הריצוף, ויש כאלה שאין להם יכולת כספית להחליף את הריצוף. בסוף המטרה שלכם היא שהתוצאה הסופית תהיה כמו שתמיד רציתם, ואם יש לכם איך להשיג אותה מבלי להחליף ריצוף זה בהחלט יכול להיות מעולה – אך לא תמיד זה אפשרי.

כתבות דומות

איך בוחרים קבלני שיפוצים?

אחת הדילמות העיקריות, העולה בכל פרויקט שיפוצים – היא בחירת בעלי המקצוע. התחום לא מספיק מפוקח בישראל וקל להיתקל בשיפוצניקים שאינם אנשי מקצוע אמינים, עד

שיפוץ ארונות מטבח

אם אתם נמצאים בדף זה אתם מעלים בראשכם זמן לא קצר את המחשבה לערוך שיפוץ ארונות מטבח ולשפץ את כל חדר המטבח. חדר המטבח הוא

חשוב לשתף עם המשפחה והחברים:
דילוג לתוכן