מתי העונה הטובה ביותר לשיפוץ גינה?

חברת נתנאל שיפוצים, היא חברה מובילה בתחום השיפוצים, העוסקת בשיפוץ גינה ושיפוץ כללי לבית. לחברה יש המלצות רבות בזכות ניסיונה הרב, העבודה המקצועית והיחס האישי לכל לקוח. את התובנות שנרכשו במהלך הובלת פרויקטים מסוגים שונים, היא מתרגמת לעצות מעשיות ללקוחותיה, וממליצה לכם על העונה הטובה ביותר לשיפוץ גינה.

נתנל שיפוצים שירות שיפוץ גינה
שירות שיפוץ גינה

שירות שיפוץ גינה במשך ארבע עונות השנה

אם יש לכם ידי זהב, רצון וסבלנות, תוכלו לשפץ בכוחות עצמכם את גינת הבית, אך לשם כך תצטרכו לפנות זמן כדי ששינויי מזג האוויר לא יפריעו לתכנית. אם אין לכם זמן פנוי או רצון להתעסק בשיפוץ הגינה, יש אפשרות נוספת והיא להעסיק חברה מקצועית שתעשה זאת עבורכם.

כדי לתת שירות שיפוץ גינה בצורה מקצועית, צריך לדעת איך להיערך נכון. כאשר מתחילים שיפוץ חצר ופתאום מגלים שחסר ציוד, נסיעה למחסן החברה או לאחת החנויות יכולה לעכב את הפרויקט, במיוחד אם מתחיל לרדת גשם פתאומי. כל חלק או כלי שחסרים, יכולים לגרום להאטת קצב העבודה. זו הסיבה שהחברה מציידת את עובדיה ברכב מדוגם הכולל בתוכו את כל הציוד הדרוש כדי לבצע שיפוץ גינה ללא האטות או עיכובים. אז באיזו עונה ניתן להזמין את השירות? החברה אמנם מציעה את שירותיה לאורך כל השנה, אך יש מספר המלצות שכדאי לאמץ, במיוחד אם רוצים לערוך שיפוץ כללי שמערב החלפת תשתיות או שיפוץ גינת ילדים.

נתנל שיפוצים ריצוף או פרגולה במהלך שיפוץ חצר
ריצוף או פרגולה במהלך שיפוץ חצר

התקנת דק, ריצוף או פרגולה במהלך שיפוץ חצר

אם אתם מעוניינים בשיפוץ חצר באופן קוסמטי בלבד, שיכלול הנחת דשא סינטטי ואולי גם התקנת דק ופרגולה, תוכלו להזמין חברה המתמחה בשיפוץ גינה לאורך כל השנה. כמובן שבימים סוערים במיוחד ייתכנו עיכובים או דחיות, אך באופן כללי אפשר לערוך שיפוצים בכל עונה. לעומת זאת, אם אתם משלבים בשיפוץ חצר גם החלפת צנרת ושדרוג תשתיות ביוב וחשמל, כדאי להמתין לעונת האביב או הקיץ. אין טעם לערוך תיקונים בצנרת או לתכנן חיבורי חשמל, כאשר הגשם עלול להציף את הביוב ולגרום לקצר ואף לסכנה בטיחותית. התייעצו עם איש מקצוע והחליטו על לוח זמנים מתאים לביצוע הפרויקט.

נתנל שיפוצים שיפוץ גינת ילדים
שיפוץ גינת ילדים

שיפוץ גינת ילדים במהלך הקיץ

אמנם הימים החמים אינם אידאליים לשיפוץ גינה, מכיוון שהשמש הקופחת מקשה על העובדים ומאטה את הקצב. עם זאת, כאשר מדובר בשיפוץ גינת ילדים, חברת  נתנאל שיפוצים ממליצה על סיום הפרויקט במהלך הקיץ, כדי לאפשר לילדים להתחיל את השנה במקום מסודר ומטופח. מלבד נושא הטיפוח, שיפוץ גינת ילדים בקיץ מונע סכנות בטיחותיות מכיוון שבתקופה זו הגן לא פעיל והילדים אינם מסתובבים בחצר. למרות הטמפרטורות הגבוהות, קל יותר לבצע את השיפוץ באופן זה וגם בטוח יותר, הן עבור הילדים והן עבור צוות העובדים. בתום השיפוץ, חשוב לוודא שלא משאירים מאחור לכלוך רב או ציוד, שעלולים להוות מפגע בטיחותי ותברואתי.

דילוג לתוכן