נתנאל שיפוצים - פוסט חדש באתר

כל הטריקים והפטנטים שיהפכו את שיפוץ הבית לאיכותי, קל ונוח יותר

שיפוץ הבית

שיפוץ הבית הוא תהליך לא פשוט עבור אף אחד. מצד אחד מדובר על אירוע אליו שואף כל זוג צעיר, מהצד השני, מדובר על פרוצדורה לא פשוטה שכוללת תכנון, ביצוע , הרבה לכלוך ואבק, החלטות שונות שיש לקבל ושורה של ספקים איתם יש להיות בקשר.

שיפוץ הבית הוא חלום שכן הוא התהליך שיכול להפוך את הבית שלכם לחלום אותו תמיד נצרתם בלבכם. שיפוץ בית פרטי הוא לא דבר שכל אזרח במדינת ישראל מגיע אליו כל כך בקלות ואין כל ספק כי מדובר על תהליך שיש בו גם הרבה טוב, שיכול להביא אתכם להרגיש שמחה גדולה ותחושה כי הבית שלכם הופך לחלק מרכזי יותר בחיים שלכם.

אבל בין אם מדובר על שיפוץ בית ישן ובין אם מדובר על שיפוץ בית פרטי שלא עבר זמן רב מאז שנבנה, עדיין מדובר על תהליך לא קל שכולל התמודדות עם משתנים בלתי צפויים ועבודה שלא נגמרת. אני, נתנאל שיפוצים מכיר את ענף הבניה היטב ויודע לתת לכם כמו לקהל הלקוחות הרחב שלי, כמה טיפים שיהפכו את שיפוץ הבית לתהליך פשוט יותר ונעים.

הגדירו את המסגרת של השיפוץ

שיפוץ הבית יכול להתמקד בשיפוץ של חדר הרחצה והמטבח, שיפוץ הבית יכול לכלול את שיפוץ החצר, שיפוץ הסלון ועוד. מצד אחד ברור שהחלום יכול לכלול שיפוץ הבית באופן כללי, של כל החלקים שמרכיבים את הבית והרכבה שלהם מחדש. אבל, בדרך כלל, הן בגלל המגבלות הטכניות וגם מפאת המגבלות הכלכליות, שיפוץ הבית לא כולל כל לבנה ולבנה.

הגדרה של מסגרת השיפוץ כבר בתחילת התהליך תעזור לכם לתכנן טוב יותר את השיפוץ עצמו וגם את מהלך השיפוץ כולו באופן כללי. שכן על ידי הגדרה מהסוג הזה ניתן לעבוד בצורה טובה יותר, ממוקדת יותר וכזו שתאפשר לכם לקבל את המענה הטוב ביותר לצרכים שלכם.

שיפוץ בית פרטי מתחיל מבחינה של היסודות

שיפוץ הבית עבור אנשי מקצוע הוא לא בחירה של רהיטים ולא בחירה של ברזים חדשים למטבח או לחדר הרחצה, שיפוץ הבית הוא קודם כל בחינה של יסודות הבית ומתן מענה לשחיקה שנוצרת תמיד לאורך הזמן. את הבחינה של היסודות ניתן לעשות באמצעות חברות פרטיות שמתמחות בכך.

חשוב לבצע בחינה יסודית של המערכות שמרכיבות את הבית שכן כך ניתן לבצע את שיפוץ הבית באופן כזה שיתן מענה לכל מה שלא עובד כבר לאורך השנים כדי שלאורך השנים הבאות לא תהיה כל בעיה נוספת.

בחינה של מסגרת הזמן

שיפוץ הבית הוא תהליך שיכול להיות קצר עד כדי כמה שעות, במידה ויש לבנות קיר גבס בלבד או ליצור חיפוי חדש לחדר האמבטיה, אבל כמו שאנחנו כולנו יודעים היטב, שיפוץ הבית יכול להיות גם תהליך ארוך ומורכב בהרבה יותר מזה. לכן, חשוב ליצור מסגרת לעבודה של שיפוץ הבית. חשוב להגדיר את מסגרת הזמנים מראש כדי שבסופו של דבר נוכל לראות כיצד המערכות השונות מתפקדות ביחד ומגיעות בסופו של דבר לתוצאה איתה אפשר לחיות.

אל תגורו בבית

שיפוץ הבית הוא תהליך לא קל. מדובר על תהליך שכולל הרבה פסולת ולכלוך ואין כל סיבה שתרגישו כי אתם נלחמים בתחושות הקשות שיש לכם סביב המהלך. אתם בהחלט יכולים להחליט שאתם לא מעוניינים לגור בבית כל עוד אתם בתהליך של שיפוץ בית ישן.

אמנם מדובר על מהלך שעלול להוסיף כמה שקלים לתהליך השיפוץ אבל הוא יוסיף במידה משמעותית לתחושת הנוחות והשקט שלכם וזה שווה הכל.

אל תוותרו על החלומות

בחירה של חומרים מתאימים עבור ביצוע של כל עבודה ובחירה של האופן בו נכון להתקין את הפריט הזה או האחר אלו דברים שאתם יכולים להשאיר בידיים של בעלי המקצוע. תהליך של שיפוץ הבית כמו גם שיפוץ בית קרקע הוא תהליך שדורש כמובן את הידע המקצועי, עליו עוד נרחיב בהמשך.

אבל מה שאני, נתנאל שיפוצים, רואה לעיתים קרובות, הוא וויתור של הלקוחות על החלומות שלהם בגלל המחשבה כי החלומות הללו לא יכולים להיתרגם למציאות בקלות. על כך חשוב לי, נתנאל שיפוצים להגיד שהתפקיד החשוב ביותר שיש לכם בתוך התהליך הזה זה לחלום. התפקיד שלכם הוא להגדיר את הרצונות שלכם כדי שלי, איש המקצוע, יהיו הכלים להפוך את החלומות שלכם למציאות.

איך יודעים לבחור

בחירה היא לא תהליך קל. שיפוץ הבית כולל כמה שלבים שונים של בחירה וזה באמת לא תמיד משהו פשוט עבור כולם. אני, נתנאל שיפוצים, כן יכול לתת כמה רעיונות איך להפוך את הבחירה לקלה יותר. בין אם אתם בוחרים אריחים לרצפת האמבטיה ובין אם אתם בוחרים את גוף התאורה לחדר השינה:

  1. חשבו על כל הבית ולא על כל חדר בנפרד: כאמור, תהליך של שיפוץ הבית פעמים רבות מתייחס לחלק מסוים מהבית ולא לכולו. אבל אז הטעות הנפוצה היא להתעלם ממה שקורה בכל הבית ולתת משקל רק למה שמתרחש בתוך החלק אותו משפצים. מדובר על טעות שאתם יכולים להימנע ממנה. עצמו את העיניים ופשוט דמיינו את עצמכם עוברים מחדר לחדר. מהר מאוד תראו איך אתם מצליחים לחשוב באופן הוליסטי ולא על כל חלק וחלק בבית באופן נפרד.
  2. צאו לחקור: קל להפקיד את התפקידים השונים בידי אנשי המקצוע. אמנם יש בכך לא מעט היגיון אבל ככל שתבינו יותר מה התהליך כולל כך יהיה לכם קל יותר לפקח על העבודות. נסו לקרוא מגזינים, לשמוע הרצאות ולהבין טוב יותר מה האלמנטים שיכולים להשפיע על האופן בו הבית יראה וירגיש לאורך הזמן. כאשר אני, נתנאל שיפוצים מציע לכם לחקור אני כמובן לא מציע לכם לצאת לעבודת דוקטורט, אבל אני כן מציע לכם לפתוח את אפליקציות העיצוב השונות, להסתכל באינטרנט ולחפש מהיכן אתם יכולים לשאוב עוד השראה שתוביל אתכם לבחירות טובות יותר.

איך ניגשים לתהליך בבניין משותף

שיפוץ בית משותף הוא אף פעם לא חוויה נעימה, שכן לכל אחד מהדיירים לעולם יש את המחשבות שלו ואת האופן בו הוא חושב שיש לעשות את הדברים. אבל תהליך של שיפוץ בית משותף הוא לעולם עדיף על תיקון אינסופי של תקלות שונות שנוטות להצטבר לאורך השנים.

כך שאני, נתנאל שיפוצים, מציע לכם למנות כמה דיירים שיתנו את המענה עבור כל הדיירים. אמנם מדובר על תהליך לא קל ואפילו מעט ארוך מהרגיל אבל ככל שתקפידו על עבודה מסודרת כך ההתנהלות תהפוך קלה יותר.

אני, נתנאל שיפוצים מחכה לכם ורוצה לעמוד לשירותכם לאורך תהליך השיפוץ של הבית שלכם. אני מזמין אתכם ליצור איתי קשר דרך אתר האינטרנט או דרך מספר הטלפון.

כתבות דומות

שיפוץ חדר עבודה בבית

מקום לכל דבר והכל במקומו: בחירת ריהוט נכון כאשר משפצים את חדר העבודה בבית, אחד השיקולים המרכזיים הוא בחירת הרהיטים הנכונים. לחדר עבודה מעוצב צריך

ריצוף חוץ אבן – נתנאל שיפוצים

אחד הטרנדים המובילים בשנה האחרונה הוא ריצוף חוץ אבן. אם בעבר הריצוף היה רק בתוך הבית ובחוץ השתמשנו בדקים או דשא ברוב החצר, הריי שהיום

מה חשוב לדעת על שיפוץ דירה להשכרה

ישראלים לא מוכנים להתפשר על איכות. כי אם יש משהו שישראלים לא אוהבים הוא לצאת ‘פראיירים’. לכן, שיפוץ דירה להשכרה הפך כמעט לתהליך הכרחי עבור

חשוב לשתף עם המשפחה והחברים:
דילוג לתוכן