שיפוץ חדר אמבטיה

נתנאל שיפוצים שיפוץ חדר אמבטיה

לפעמים מתעורר הרצון או הצורך בשיפוץ חדר אמבטיה, במטרה לחדש ולרענן את חדרי הרחצה בבית, או לשדרג ולשפר את התשתיות. מעוניינים במידע אודות שיפוץ חדר אמבטיה? חברת נתנאל שיפוצים ריכזה עבורכם רשימת שאלות נפוצות ותשובות, כדי שתוכלו לקבל את כל הפרטים שאתם מחפשים.

מה כלול בשירות שיפוץ חדר אמבטיה

שירות שיפוץ חדר אמבטיה זו כותרת כללית למגוון פעולות, כאשר לא בכל מקרה יהיה צורך בכולן. הפעולות כוללות בין היתר:

 

● שיפוץ אמבטיית ילדים              ● שיפוץ חדר רחצה ביחידת הורים
● שיפוץ ארונות אמבטיה             ● תיקון אמבטיה, החלפה והלבשה
● התקנת כלי סניטציה                ● חיפוי
● טיח וצביעה                             ● צנרת ואינסטלציה
● ריצוף                                      ● החלפת אסלה, כולל אסלה מרחפת עם מיכל הדחה נסתר
● התקנת מקלחון                       ● הוספת נקודות חשמל

קבלן שיפוצים בעל ניסיון, ישב אתכם ויוודא מהם הצרכים שלכם ובאיזה היקף שיפוץ אתם מעוניינים. לאחר מכן תיקבע מסגרת תקציב ותקבלו פרטים מלאים אודות לוח הזמנים הצפוי לסיום העבודה, מספר אנשי המקצוע שיעבדו ביחד עם הקבלן והכשרתם (חשמלאי, אינסטלטור וכו') והנחיות מיוחדות. בשלב הבא הקבלן יכין כתב כמויות ויעביר אליכם הצעת מחיר מסודרת ותכנית שיפוצים לאישורכם. זה הזמן בו תצטרכו לבחור כלי סניטציה, רצפות, אריחים, אסלה וכל יתר הדברים הדרושים לשיפוץ החדר. לאחר מכן, יתחיל שלב העבודות בשטח.

אילו דגשים חשובים יש בשיפוץ אמבטיית ילדים?

בבתים רבים, חדר הרחצה משמש למספר ילדים ולכן הדגש הראשון הוא לתכנן שיפוץ חדר אמבטיה באופן פרקטי, תוך התייחסות למקומות אחסון, נוחות והתאמה לילדים. דגש נוסף בשיפוץ אמבטיית ילדים יכול לכלול החלפה או הלבשה של אמבטיה קיימת או התקנה של אמבטיה חדשה במידה וכרגע יש רק מקלחון. עם זאת, חשוב להבין שלא בכל חדר רחצה ניתן להתקין אמבטיה וזה בעיקר שאלה של מקום. הדגש השלישי בשיפוץ אמבטיית ילדים הוא להתאים את כלי הסניטציה לגילאים השונים ולחשוב על גובה הכיור והאסלה, כך שיהיו נגישים. לסיום, שיפוצים של חדר רחצה המשמש בעיקר ילדים, יכול להיות ההזדמנות שלכם להכניס נגיעות צבעוניות בקירות, באריחים וכן הלאה.

מהן העלויות של שיפוץ ארונות אמבטיה

שיפוץ ארונות אמבטיה זו אחת השיטות לשדרג את חדר הרחצה בקלות וגם לנצל את השטח הנתון לטובת אחסון. שיפוץ חדר אמבטיה לא תמיד כולל בתוכו עבודות נגרות ולכן חשוב לסכם מראש מול הקבלן האם הוא הגורם האחראי להזמנת הארון או שאתם צריכים לפנות בנפרד לנגר. אפשרות נוספת היא להזמין דגם קיים מאחת החנויות. מבחינת עלויות של שיפוץ ארונות אמבטיה, המחירים נעים בין 1,000-4,000 ₪ ומעלה, תלוי אם מדובר בהזמנה מיוחדת מנגר או בדגם קיים וכמובן שיש לקחת בחשבון גם את עלות ההתקנה שהיא לרוב בין 250-350 ₪. מחיר הארון משתנה גם בהתאם לחומרי הגלם ממנו הוא עשוי ומידותיו.

מתי כדאי לבצע תיקון אמבטיה?

במקרים רבים שיפוץ חדר אמבטיה כולל החלפת אמבטיה או הלבשה של האמבטיה הקיימת, אך יש מקרים בהם יהיה צורך בתיקון אמבטיה כשלב מקדים או כחלופה לאפשרויות הללו. באילו מקרים מדובר? כאשר האמבטיה דולפת, יש בעיה בניקוז המים, עובש ובעיות נוספות שאינן מאפשרות לבצע הלבשת אמבטיה. חברת נתנאל שיפוצים היא חברה המתמחה בשיפוצים כלליים ובשיפוץ חדרי רחצה, כולל תיקון אמבטיה. צוות החברה הוא בעל המלצות וניסיון, והוא יגיע אליכם ברכב חדיש המאובזר בכל הציוד הנדרש לשיפוץ חדרי רחצה ותיקונים. יתרונות נוספים של החברה אלו זמני ההגעה המהירים והשירות האדיב, ומעל הכל – עבודה מקצועית ואיכותית ברמת גימור גבוהה.

נתנאל שיפוצים אייקון חץ
דילוג לתוכן