אנשי המקצוע המעורבים בשיפוץ כללי לבית

שיפוץ כללי לבית הוא פרויקט בהיקף גדול הכולל מספר רב של משימות, כגון: החלפת דלתות, התקנת מנעולים, צביעה, עבודות חשמל, אינסטלציה, נגרות, ריצוף וכן הלאה. חברת נתנאל שיפוצים המתמחה בשיפוץ כללי לבית, עובדת עם מגוון אנשי מקצוע כדי להשלים את השיפוץ תוך זמן קצר ובצורה הטובה ביותר.

נתנל שיפוצים שירות שיפוץ כללי לבית
שירות שיפוץ כללי לבית

איש המקצוע העומד בראש שירות שיפוץ כללי לבית

שירות שיפוץ כללי לבית מצריך יכולות מקצועיות וגם יכולות בינאישיות ותכונות מיוחדות כמו: יכולת ראייה מרחבית, יצירתיות, חוש עיצובי, סבלנות, ניהול צוותים ותודעת שירות גבוהה. לכן, בראש פרויקט שיפוץ בתים עומד בדרך כלל קבלן שיפוצים מיומן ובעל ניסיון, אשר רכש ידע וכלים מקצועיים לצד יכולות נוספות. גם אם הכנתם תכנית לשיפוץ בית פרטי או שיפוץ בית קרקע באמצעות אדריכל או מעצב פנים, הקבלן הוא מנהל העבודה בשטח והוא זה שישגיח על צוות העובדים וקצב העבודה. הקבלן יהיה גם איש הקשר של המשפחה, יענה לכל השאלות ויוודא שהפרויקט מתקדם בהתאם לשביעות רצונם וכפי שהם דמיינו. לקבלן שיפוצים יש תפקיד מכריע ולכן חשוב לבחור אותו היטב ולא לוותר על קבלת המלצות והתרשמות מפרויקטים קודמים. כמו כן, ודאו שאתם מעסיקים קבלן אמין, מקצועי ורציני, אשר רשום בפנקס הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון ומקפיד לעבוד על פי החוק ולהשתמש אך ורק בחומרי גלם מאושרים על פי התקנים המחייבים.

נתנל שיפוצים אנשי מקצוע נוספים המעורבים בשיפוץ בתים
אנשי מקצוע נוספים המעורבים בשיפוץ בתים

אנשי מקצוע נוספים המעורבים בשיפוץ בתים

מלבד קבלן שיפוצים, יש אנשי מקצוע נוספים המעורבים בשיפוץ בתים, וזה תפקידם:

  • מעצב פנים – תכנון סגנון העיצוב בדירה, כולל בחירת ריהוט, מוצרי טקסטיל, גוונים ועוד.
  • מהנדס – בפרויקט שיפוץ בתים אשר כולל גם שינויים מבניים או תוספות בנייה.
  • חשמלאי מוסמך – לעבודות חשמל שונות, כגון התקנת לוח חשמל תלת פאזי והוספת שקעים ברחבי הבית.
  • אינסטלטור – לשיפוץ חדרי רחצה, התקנת אסלות ומקלחונים, שיפוץ אמבטיות ועבודות צנרת.
  • נגר – לעבודות נגרות בחדרי השינה, הסלון, המטבח וחדרי הרחצה.

עם זאת יש לזכור ששיפוץ כללי לבית יכול להיות שונה מלקוח ללקוח ולכן לא בכל פרויקט יהיה צורך בכל אנשי המקצוע.

נתנל שיפוצים העסקת גנן שיפוץ בית פרטי
העסקת גנן שיפוץ בית פרטי

העסקת גנן שיפוץ בית פרטי

כאשר מדובר בשיפוץ בית פרטי, כדאי לשקול גם להעסיק גנן או אדריכל נוף כדי לתכנן את עיצוב ושיפוץ הגינה. הנחת דשא סינטטי, בחירת צמחייה, הצבת נקודות השקיה ותכנון פינות נוי הם רק חלק מעבודתו של גנן מקצועי. אם אתם כבר משקיעים בשיפוץ כללי לבית, זה הזמן להתייעץ עמו לגבי שדרוג מערכות ההשקיה בגינה למערכות ידידותיות לסביבה ופתרונות תאורה חסכוניים בצריכת החשמל. רצוי גם לחשוב על תכנון גינה שתוכלו לתחזק בקלות בהמשך. בפרויקט שיפוץ בית פרטי הכולל גינה, כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע נוספים לגבי שדרוג הגינה באמצעות התקנת דק או פרגולה ובחירת מערכת ישיבה שתשמש לאירוח ושהייה נוחה עבור כל בני המשפחה.

נתנל שיפוצים עבודות נוספות בשיפוץ בית קרקע
עבודות נוספות בשיפוץ בית קרקע

עבודות נוספות בשיפוץ בית קרקע

בניגוד לשיפוץ דירה בבניין, כאשר עוסקים בשיפוץ בית קרקע צריך להתייחס גם לסוגיות כמו תשתית הביוב ומיגון הבית. חברת נתנאל שיפוצים, היא חברה בעלת וותק בשיפוץ כללי לבית, כולל שיפוץ בית קרקע, אשר מציעה שירות מקצועי, זמני הגעה מהירים, המלצות רבות ורכב עבודה חדיש המצויד בכל המכשור הנדרש לשיפוץ בתים. רצף, חשמלאי, אינסטלטור ונגר – זוהי רשימה חלקית של אנשי המקצוע איתם עובדת החברה בשיתוף פעולה לצורך ביצוע הפרויקט. כמו כן, החברה תוכל לייעץ לכם לגבי אנשי מקצוע נוספים ולהמליץ על ספקי שירות העוסקים בהקמה ושדרוג תשתיות על פי הצורך וגם התקנת שערי כניסה לבית ושערי חניה.

דילוג לתוכן