5 טיפים לעומדים בפני שיפוץ כללי בבית

שיפוץ כללי בבית יכול להימשך זמן רב. איך עוברים את זה בשלום ובמינימום תקלות? הטיפ הראשון הוא לשכור קבלן שיפוצים מומלץ ובעל ניסיון, שיתכנן את הפרויקט וינהל אותו בשטח. מעוניינים בטיפים נוספים שיעזרו לכם לצלוח שיפוץ כללי בצורה חלקה? חברת נתנאל שיפוצים משתפת בארבעה טיפים נוספים.

נתנאל שיפוצים מה כלול בשירות שיפוץ כללי
מה כלול בשירות שיפוץ כללי

הטיפ השני: לסכם בכתב מה כלול בשירות שיפוץ כללי

האם צביעת קירות נחשבת כחלק משיפוץ כללי לדירה? האם קבלן המבצע שירות שיפוץ כללי מחויב גם לתאם עם מהנדס או אדריכל במידה ויש צורך בתוספות בנייה? האם השיפוץ מתייחס רק לחלק הפנימי של הבית או גם לקירות החיצוניים של המבנה ושיפוץ גינה? שיפוץ כללי לבית זו כותרת רחבה למגוון פעולות, חלקן קוסמטיות בלבד וחלקן מורכבות וקשורות לשבירת קירות, בנייה ושדרוג תשתיות. כדי להימנע מאי הבנות, הטיפ השני הוא לסכם מראש מול החברה את תכנית השיפוצים ומה היא כוללת. בתכנית צריך להופיע מי אחראי לכל חלק, אלו אנשי מקצוע ישתתפו בתהליך ומהי הכשרתם. כמו כן, חשוב לסכם את העלויות של הסעיפים השונים ולקבוע לוח זמנים לתחילת העבודה וסיומה. כשיש תכנית מקצועית, חלוקת תפקידים ברורה ותמחור נכון של העבודה, הסיכוי לאי הבנות יורד בצורה משמעותית. ואם בכל זאת תצוץ בעיה? לקבלן שיפוצים מיומן יש ניסיון רב והוא יוכל להציע פתרונות כדי להתגבר על התקלות השונות.

נתנאל שיפוצים למצוא מקום דיור חלופי
למצוא מקום דיור חלופי

הטיפ השלישי: למצוא מקום דיור חלופי לפני שמתחילים שיפוץ כללי לבית

שיפוץ כללי לבית כרוך בהרבה אבק, פסולת, רעש ובלגן. אנשי מקצוע העובדים בשיפוצים יכנסו ויצאו מביתכם כל היום ואתם תתקשו לנהל שגרה רגילה. כמו כן, במהלך שיפוץ כללי לבית יש צורך לנתק את מערכות המים והחשמל למספר שעות או ימים וגם להוציא מכלל שימוש את המטבח וחדר הרחצה, ואלו הופכים את המגורים בבית ללא נוחים. בנוסף, שיפוץ כללי יכול להוות גם סכנה בטיחותית אם לא נזהרים. מכל הסיבות הללו, רצוי לחשוב מראש על פתרון מגורים חלופי לתקופת השיפוצים. זה לא אידיאלי, אך זה יהיה נוח יותר גם עבורכם וגם עבור צוות העובדים המשפצים את ביתכם וזכרו שמדובר במעבר זמני בלבד.

נתנאל שיפוצים לכלול גם שיפוץ גינה
לכלול גם שיפוץ גינה

הטיפ הרביעי: לכלול גם שיפוץ גינה

אם אתם מתגוררים בבית פרטי או בדירת גן, אל תוותרו על שיפוץ גינה. שיפוץ כללי יכול לשנות את מראה הבית מקצה לקצה וזו הזדמנות מעולה להשקיע גם בנראות החיצונית של הבית. בדקו מול הקבלן את האפשרויות השונות לשיפוץ גינה, כגון התקנת פרגולה, דשא סינטטי, דק, שירותי גינון ואף צביעה חיצונית של קירות הבית. אפשר לתכנן גם נקודות השקיה ותאורה חסכוניים יותר וידידותיים לסביבה. אם תעשו זאת נכון, תוכלו להפוך את גינת הבית לפינה קסומה ונעימה ולהרוויח שתי מטרות: ניצול מקסימלי של שטח הבית ויצירת מקום ישיבה ואירוח. אגב, ניתן לתכנן גינה גם בפנטהאוזים ובדירות בבניין מגורים, כל עוד יש מרפסת.

נתנאל שיפוצים לא לוותר על המלצות לגבי שיפוץ כללי לדירה
לא לוותר על המלצות לגבי שיפוץ כללי לדירה

הטיפ החמישי: לא לוותר על המלצות לגבי שיפוץ כללי לדירה

גם אם ישבתם עם קבלן שיפוצים שנראה לכם אמין והתרשמתם לטובה מעבודותיו הקודמות ומהיחס שהוא הפגין כלפיכם, אל תוותרו על קבלת המלצות מלקוחות שנעזרו בו לשיפוץ כללי לדירה. חברת נתנאל שיפוצים היא חברה בעלת ניסיון רב והמלצות בשיפוץ כללי ללקוחות פרטיים. החברה עובדת בצורה מקצועית ודואגת לשלוח לכל לקוח קבלן שיפוצים רשום, אמין ומיומן, אשר מגיע ברכב מצויד בכלי עבודה חדישים. זמני ההגעה והעבודה הם מהירים, חומרי הגלם נבחרים בקפידה ובתחילת כל פרויקט שיפוץ כללי לדירה, הקבלן ישב עם הלקוח לבנות תכנית עבודה מסודרת כדי שהוא ידע למה לצפות ואיך להיערך.

שאלות ותשובות - שיפוץ כללי בבית

דילוג לתוכן