נתנאל שיפוצים - פוסט חדש באתר

שיפוץ מבנים – איך לבחור את החברה המתאימה לפרוייקט?

נתנאל שיפוצים שיפוץ מבנים

שיפוץ מבנים הוא נושא מאוד רחב, הכולל בתוכו תחומי מומחיות רבים – שיפוץ וחיפוי החזית, איטום וצביעה, החלפת ריצוף, שיפוץ המדרגות, הוספת מעלית ועוד.
יש חברות מתמחות, שנותנות מענה לחלק מהעבודות ואולי עושות אותן ברמה טובה, אך לא יעשו עבורכם את ריכוז העבודות ויש חברות שיוכלו לתת לכם מענה וכיסוי לכל היבטי השיפוץ שתבחרו – כשהן מעסיקות אנשי מקצוע מצויינים, המומחים כל אחד בתחומו.

אילו עוד פרמטרים חשוב לקחת בחשבון כשבוחרים חברה שתעשה עבורנו שיפוץ מבנים?

הלקוח במרכז – חברה איכותית המתמחה בשיפוץ מבנים, תהיה גם כזו, שתשים אתכם במרכז ותתמקד בהשגת שביעות הרצון שלכם. חברה, שגם תאפשר לכם – הלקוחות – לבצע שיפורים ותיקונים עד שתגיעו אל התוצאה הרצויה.
אנשי מקצוע מהשורה הראשונה – כל חברה מצליחה יודעת, שמה שקובע את רמת השירות, רמת העבודה ואת שביעות הרצון של הלקוחות – הוא העובדים הנמצאים בשטח ואנשי המקצוע הלוקחים חלק בפרוייקט.
מכיוון ששיפוץ מבנים הוא פרוייקט בקנה מידה גדול מאוד, הכולל בתוכו נושאי בטיחות ודורש ידע מקצועי מעמיק – חשוב שהחברה שתבחרו, תהיה כזו שעובדת בשיתוף עם אנשי מקצוע מוכרים ואיכותיים – החל מהרצף ועד לאדריכל.
תכנון וחומרים – כל תכנית שיפוץ מבנה, תתחיל בתכנון קפדני, המתיחס לפרמטרים כמו תקציב, צרכים, תשתיות, אסתטיקה ובטיחות ומכאן, תצא גם בחירת החומרים, כאשר חשוב לוודא שהחברה שבחרתם מקפידה לעבוד עם חומרים איכותיים, שיש להם אישור של מכון התקנים, שגם יחזיקו מעמד לאורך זמן וגם יתנו את האפקט האסתטי הרצוי.
מקצועיות וניסיון – שימו לב שהקבלן שמונה לפרוייקט שלכם, הוא קבלן רשום ברשם הקבלנים, בקשו את הרקורד שלו – כמה פרוייקטים ביצע לפני הפרוייקט שלכם? כמה שנות נסיון יש לו בתחום? האם הוא גמיש וקשוב לצרכים שלכם?
אם קיבלתם תשובה חיובית ומספקת על כל השאלות האלה – אתם בידיים טובות.
אחריות על העבודה – כמו בתחומים מקצועיים אחרים, על אחת כמה וכמה בפרוייקטים גדולים כמו שיפוץ מבנים – דרשו תעודת אחריות על העבודה, שתאפשר לכם לקבל מענה במקרה של עבודה שלא בוצעה כנדרש, או תקלות שמתרחשות בסמוך לסיום העבודה.
היו מעורבים – גם אם בחרתם את החברה המושלמת, בקשו להיות מעורבים בכל שלב של התהליך.

מה לוח הזמנים הצפוי במהלך שיפוץ מבנים?

שיפוץ מבנים כרוך לעיתים קרובות בחוסר נוחות לא קטן. חברה שמודעת לצרכי הלקוח, תאפשר לכם לקבל הערכת זמן מדויקת ככל האפשר, לגבי הזמן הדרוש לתהליך. בנוסף – בקשו לקבל מהחברה הערכה תקופתית – שמטרתה לוודא שהעבודות מתבצעות בקצב הרצוי.

בשורה התחתונה – חברה רצינית לשיפוץ מבנים, תספק לכם בקלות המלצות מלקוחות מרוצים, תעודות הסמכה רלוונטיות, תיקי עבודה, אישורים מהרשויות וכל מה שתצטרכו כדי לדעת שבחרתם נכון ושאתם יכולים להיות רגועים – הבניין שלכם בידיים טובות.

חשוב לשתף עם המשפחה והחברים:
דילוג לתוכן