מתי תדעו שהגיע הזמן לשיפוץ מקלחת?

נתנאל שיפוצים שיפוץ מקלחת

הבחנתם בכתמים שחורים בפינות המקלחת? שמתם לב להצטברות אבנית על דפנות המקלחון? המים אינם מתנקזים כמו שצריך? אלו הם סימנים לכך שהגיע העת לערוך שיפוץ מקלחת. חברת נתנאל שיפוצים היא חברה מקצועית בעלת המלצות רבות וניסיון, המתמחה בשיפוץ מקלחת, חדרי רחצה ושיפוצים כלליים בבית. אז למה אתם מחכים?

מקרה נוסף בו כדאי להזמין שירות שיפוץ מקלחת

בחדר הרחצה יש באופן קבוע רמה גבוהה של רטיבות ולחות אשר גורמים לנזקים מצטברים. גם אם מקפידים לנקות היטב את המקלחון ולאוורר את החדר ככל האפשר, יש בלאי טבעי שאי אפשר להימנע ממנו. עם הזמן ניתן להבחין באבנית המצטברת בדפנות המקלחון ובלכלוך קשה להסרה. צבע האריחים דוהה ולעתים מתגלה סדק או שבר באחת הפינות. זה הזמן לברר על שירות שיפוץ מקלחת. שירות שיפוץ מקלחת כולל את העבודות הרגילות, כגון: שיפוץ מקלחון, החלפת ידית אמבטיה, חיפוי, טיח, צביעה ועבודות אינסטלציה. אם אתם מעוניינים בשיפוץ כולל של החדר, ניתן גם להזמין דלת חדשה ולהחליף ריצוף.

הגיע הזמן גם לשיפוץ מקלחון

מקרה נוסף בו מגלים עניין בשיפוץ מקלחת, הוא כאשר יש אמבטיה ורוצים להחליף אותה במקלחון והמקרה ההפוך, בו יש מקלחון ורוצים להחליף לאמבטיה. כאשר יש ילדים קטנים בבית, נוח יותר לרחוץ אותם באמבטיה, ולכן בדירות בהן יש מקלחון, אפשר להזמין שירות שיפוץ מקלחון והתקנת אמבטיה כדי להקל על ההורים. כאשר הילדים גדלים ורוצים לוותר על האמבטיה, גם כאן ניתן להעסיק קבלן שיפוצים שיתקין מקלחון. שיפוץ מקלחון כולל בחירת מקלחון בהתאם למידות החדר, התקנה, איטום, הרכבת כלי סניטציה, ריצוף (במידת הצורך) ובדיקת תקינות של פתח הניקוז, כדי שהמים יגרפו בקצב הרצוי ולא ידלפו החוצה. עכשיו יש לכם מקלחון חדש ומשופץ – תיהנו!

טיפים להחלפת ידית אמבטיה

לפעמים אין צורך בשיפוצים נרחבים, אלא רק בתיקון נקודתי. אחת הדוגמאות הנפוצות לכך היא כאשר יש צורך בהחלפת ידית אמבטיה בברזים. במקרה כזה אין הצדקה לשיפוץ מקלחת ולרוב תוכלו לבצע את המשימה בכוחות עצמכם. אם יש לכם ידיים טובות וסבלנות, תוכלו לפרק בזהירות את הברז ולשחרר את הידית, ללכת לחנות כדי למצוא ידית חלופית ולהתקין. מסתבכים? באינטרנט יש מספר רב של סרטוני הדרכה שמסבירים בצורה פשוטה ומובנת כיצד לעשות זאת בשלבים, ובאילו כלי עבודה תצטרכו להשתמש. אין לכם פנאי להתעסק בהחלפת ידית אמבטיה או שנתקלתם בבעיה? תוכלו להזמין איש מקצוע שיעשה זאת עבורכם עבודה טובה ומהירה.

רטיבות – סימן נוסף לצורך בשיפוץ קיר אמבטיה

רטיבות היא גם כן אחד הסימנים לכך שהגיע העת לשיפוץ מקלחת. שיפוץ קיר אמבטיה יכול לכלול הריסה מוחלטת או ניקוי, טיח, צביעה וחיפוי מחדש. למעשה אין צורך להמתין לרטיבות כדי לבצע שיפוץ קיר אמבטיה ואפשר לעשות זאת גם במידה ואתם לא אוהבים את האריחים הקיימים או רוצים לחדש את חדר הרחצה ולעצב אותו בסגנון מודרני. בחברת נתנאל שיפוצים תמצאו פתרון לכל אחד מן המקרים. בראש החברה עומד קבלן שיפוצים מומלץ, מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום, אשר יגיע אליכם תוך זמן קצר, ברכב מדוגם המכיל בתוכו את כל כלי העבודה החדישים והמתאימים ביותר לביצוע עבודות שיפוצים בחדרי רחצה.

נתנאל שיפוצים אייקון חץ
דילוג לתוכן