שיפוץ שירותים

מה האפשרויות העומדות בפניכם בשיפוץ השירותים בבית? לאיזה טווח מחירים ניתן לצפות בהזמנת שירות שיפוץ שירותים? האם ניתן להסתפק בשיפוץ קוסמטי? מתי כדאי להתקין אסלה נוספת בבית? חברת נתנאל שיפוצים העוסקת בשיפוצים כלליים ושיפוץ חדרי רחצה, מציגה בפניכם את האפשרויות השונות בשיפוץ שירותים בבית. שנתחיל?

שירות שיפוץ שירותים יכול לעלות מאות שקלים בלבד, במידה ואתם מעוניינים בצביעת קירות או פירוק והחלפת ניאגרה סטנדרטית. לעומת זאת, אם אתם מעוניינים בשיפוץ שירותי ילדים כדי להוסיף כיור או להתקין אסלה צפה, המחיר יעלה ל-2500 ₪ ומעלה. במידה ומדובר בשיפוצים כלליים של חדר רחצה, כולל צנרת, חשמל, אמבטיה ו/או מקלחון, המחיר יכול להגיע גם לעשרות אלפי שקלים, תלוי בהיקף העבודה הנדרשת.

ההבדלים בין המחירים נובעים בעיקר ממורכבות העבודה וכמות החומרים. זו הסיבה שהתקנת שירותים בבית יכולה לעלות מאות שקלים בלבד, במידה ומדובר בהחלפת אסלה רגילה בחדר שירותים קיים, או אלפי שקלים במידה ומדובר בהתקנת אסלה עם מיכל הדחה סמוי.

נתנאל שיפוצים שיפוץ שירותים
שיפוץ שירותים

מעוניינים בשיפוץ שירותי ילדים?

האסלה כבר ישנה ולא אסתטית? התדירות הגבוהה של הנזילות גורמת לריח רע בשירותים? ואולי אתם מעוניינים בהתקנת אסלה צפה כדי שתוכלו לנקות בקלות? דברו אתנו על שיפוץ שירותי ילדים. ביחד נבחן את האפשרויות השונות, נסביר לכם מה כלול בשיפוץ שירותים ובאיזה עלויות מדובר ונחליט כיצד להתקדם הלאה. כשיש ילדים קטנים, במיוחד בנים, מומלץ להתקין אסלה צפה ובאותה הזדמנות אפשר לבצע שיפוץ שירותי ילדים שיכלול התקנת מיכל הדחה סמוי, החלפת כיור, הלבשת אמבטיה וצביעה מחודשת של החדר. בבתים ישנים יש לקחת בחשבון שיכולות לצוץ הפתעות לא נעימות, כגון בעיות אינסטלציה או פגם בניקוז ואז לא תהיה ברירה משיפוץ כללי של החדר.

התקנת שירותים בבית – בדקו את הצעת המחיר

כאשר אתם מקבלים הצעת מחיר להתקנת שירותים בבית, בדקו האם המחיר כולל רק את העבודה עצמה או גם את האסלה. כמו כן, ודאו שאיש המקצוע שיבצע התקנת שירותים בבית, יחבר את מיכל ההדחה לצנרת ויבצע עבודות איטום וצבע ללא תוספת מחיר. כדי להיות רגועים ולהבטיח רמת גימור גבוהה, ללא בלגן ולכלוך, כדאי להעסיק קבלן שיפוצים המתמחה בשיפוץ שירותים ולא להסתפק בשירותי אינסטלטור לתיקונים נקודתיים. שימו לב שבמידה ומדובר בהתקנת שירותים במקום מרוחק מפתחי ניקוז, העלויות יהיו גבוהות מהרגיל משום שיש צורך בחציבה והכנת תשתית. במידה והתשתית הקיימת ישנה וצריך להחליף את כולה, המחיר יכול להגיע גם ל-15,000 ₪ ומעלה.

החלפת ניאגרה בקלות

החלפת ניאגרה זו אינה פעולה מסובכת וכל אינסטלטור יוכל לעשות זאת. המחיר גם כן אינו גבוה ולרוב מסתכם בכ-300 ₪. עם זאת, במידה ואתם רוצים להחליף למיכל הדחה סמוי ובאותה הזדמנות גם להתקין אסלה חדשה ולבצע שיפוץ כללי, תצטרכו להיערך לעבודה שתימשך מספר ימים במהלכה לא יהיה לכם חדר רחצה שמיש בבית. בחברת נתנאל שיפוצים מבינים את המורכבות והבעייתיות בשיפוץ חדרי שירותים ולכן מתחייבים לזמני הגעה מהירים ועבודה זריזה. הניסיון הרב של אנשי הצוות לצד ציוד חדיש ומתקדם המונח באופן קבוע ברכב החברה, מאפשרים לתת פתרון אמתי ויעיל למעוניינים בשיפוץ שירותים. לחברה יש המלצות רבות והיא ידועה בזכות רמת הגימור הגבוהה והעבודה הנקייה והמסודרת.

דילוג לתוכן