נתנאל שיפוצים - פוסט חדש באתר

שיפוצים לבית – משקיעים? הילדים הבוגרים יצאו מהבית? הכירו את השיפוץ הקוסמטי לעומת השיפוץ הכללי

שיפוצים לבית

רוצים להתחיל בהליך שיפוצים לבית ולחדש את מראה דירתכם? ישנן מספר נקודות חשובות שאתם חייבים להכיר אודות הליך השיפוצים טרם תחילתו. לא מעט אנשים כיום בוחרים לשפץ את דירתם מידי מספר שנים במטרה לשנות אווירה, לחדש את מראה הדירה ולהתאימה לקו עיצובי חדש. אם גם אתם מעוניינים בכך, חשוב לדעת כי הליך שיפוצים לבית מצריך מכם הכנה מוקדמת שתבטיח כי השיפוץ כולו לא יחרוג מלוחות הזמנים שלכם וחשוב מכך, לא יחרוג מהתקציב העומד לרשותכם. אנשים רבים אשר מתחילים בהליך שיפוצים באופן שרירותי וללא הכנה מוקדמת, מוצאים את עצמם בעיצומו של תהליך ארוך הרבה יותר ממה שציפו שעלותו גבוהה יותר בעשרות אחוזים מהתקציב העומד לרשות השיפוץ. מעבר לחריגות הללו, גם התוצאה הסופית של שיפוצים לבית ללא הכנה מוקדמת ומקצועית, ברוב המקרים אינה תואמת את הציפייה שהייתה לגרים בדירה טרם תחילת התהליך כולו. לכן, אם אתם רוצים להצליח להשלים הליך שיפוצים לבית בצורה נכונה, מסודרת ומותאמת בדיוק הן ללוחות הזמנים שלכם, הן לתקציב העומד לרשותכם והן לטעמכם האישי, אתם חייבים להכיר מספר נקודות חשובות שיעשו לכם סדר בכל הבלאגן. אך רגע לפני שניגע בכל הנקודות החשובות שיבטיחו לכם הליך שיפוצים לבית מוצלח במיוחד, חשוב שתכירו את הסיבות השכיחות ביותר בגינן רבים נעזרים בשירותיו של נתנאל שיפוצים, שיפוצים במרכז.

משקיעים רבים בוחרים לשפץ את דירתם טרם העמדתה למכירה - שיפוץ קוסמטי, זול ומהיר

הסיבה הראשונה בגינה רבים בוחרים בהליך שיפוצים לבית היא רכישת דירה להשקעה. פלח גדול מכלל הליכי שיפוצים לבית שייך למשקיעים אשר מנסים לייפות את הנכס שלהם לטובת דרישת שכירות גבוהה או אף מכירת הדירה. משקיעים רבים בוחרים לקנות במחירים מוזלים דירות מוזנחות שאינן מחולקות נכון ולהוציא מהם את כל הפוטנציאל הגלום בעזרת הליך שיפוצים לבית. נתנאל שיפוצים המציע שיפוצים קטנים וגדולים במרכז הארץ, מאפשר למשקיעים רבים ליהנות משיפות קוסמטי, מהיר וזול אשר משנה את כל מראה הדירה מקצה לקצה. חשוב להדגיש ולומר כי שיפוצים לבית המתמקדים בעיקר בנושא הקוסמטי כוללים עבודות קלות שמשנות משמעותית את המראה החיצוני. בין כלל העבודות של שיפוצי קוסמטיקה ניתן להדביק ריצוף חדש על הריצוף הקיים, לצבוע את הקירות, להוסיף אריחים, להדביק ציפויים לדלתות, להוסיף וילונות ועוד. כלל פעולות השיפוץ הללו נחשבות למהירות, פשוטות וזולות במיוחד, מה שמתאים בדיוק למשקיעים המעוניינים לשווק נכון את דירתם.

שינוי כל פני הדירה וחלוקתה מחדש - שיפוץ כללי הכולל החלפת תשתיות ושבירת קירות!

הסיבה השניה לתחילתו של הליך שיפוצים לבית היא יציאתם של הילדים הגדולים מהדירה. הורים רבים בוחרים להיעזר בשירותיו של נתנאל שיפוצים בכדי לשנות את כל פני הדירה לאחר יציאתם של הילדים מהבית. שיפוצים לבית עקב יציאתם של הילדים הבוגרים לרוב כוללים שיפוץ נרחב הרבה יותר הכולל חידוש תשתיות אינסטלציה וחשמל, חלוקת הדירה מחדש, ויתור על חדרי שינה לטובת חללים משותפים כמו סלון או מטבח, שבירת קירות, בניית קירות ועוד. הליך זה של שיפוצים לבית מצריך הרבה יותר זמן ועולה הרבה יותר כסף, מה שפחות מתאים למשקיעים ומכוון יותר לאנשים הגרים בדירתם. בשונה מהשיפוץ הקוסמטי אשר משנה את כל פני הדירה אך לא נוגע בתשתיות או בחלוקת הדירה מחדש, השיפוץ היסודי מתמקד יותר בחידוש תשתיות הדירה ובניצול מקסימלי של כל השטח. נתנאל שיפוצים מציע עבור כל לקוחותיו שיפוצים במרכז, שיפוצים לבית לרבות שיפוצים קטנים ושיפוצים גדולים כאחד. בחירה נכונה של אנשי המקצוע המיומנים והמסודרים ביותר תאפשר לכם להשלים את כל שלבי השיפוץ בהצלחה וללא חריגות מיותרות. אספנו עבורכם את כל הנקודות החשובות שיסייעו לכם לעשות זאת.

התחילו להעמיק במלוא הצרכים שלכם - כך לא תפספסו דבר בהליך השיפוצים!

תחילה, חשוב להכיר לעומק את כל הצרכים שלכם וכן את המטרה הסופית של כל הליך השיפוץ. לשם כך חשוב לערוך רשימה מסודרת עם כלל האזורים שתרצו לשפץ, לשנות או להוסיף לדירה. מעבר לכלל האזורים, חשוב לפרט כמה שיותר אודות השינוי שתרצו לבצע בכל אזור, כך שהכל יהיה מסודר ומדוייק. את הרשימה יש לצרוך במשך כחודש ימים במטרה לוודא שאתם לא שוכחים דבר. במהלך החודש חשוב לעדכן שוב ושוב את הרשימה עד שהיא תגיע למיצוי מרבי. לאחר השלמת הצעד הראשון ואולי החשוב ביותר, עוברים לשלב הבא, שלב קבלת הצעות מחיר. בניגוד למקובל לחשוב, קבלת הצעת מחיר אינה מסתכמת בעלות כוללת של השיפוץ בלבד, אלא צריכה לכלול עוד לא מעט נתונים חשובים. הצעות מחיר מפורטות שיכללו את כלל הנתונים שכבר נציג, ימנעו אי הבנות או ניסוחים שניתן להבין בכמה דרכים, מה שיבטיח הליך שיפוצים לבית עם חריגות מינימליות.

הצעות מחיר? לא מה שאתם חושבים - הכירו את כל הסעיפים שאסור לכם לוותר עליהם!

אז הנתון הראשון שכל הצעת מחיר חייבת לכלול הוא פירוט העבודה כולה. חשוב להדגיש כי ככל שעבודת שיפוצים לבית תהיה מפורטת יותר, כך הסיכויים לאי הבנות ומריבות בהמשך הדרך ירדו. הרשימה שערכתם במשך כחודש ימים תוכל לסייע לכם לערוך הצעת מחיר מדוייקת ומפורטת הכוללת את כל עבודות השיפוץ שאתם רוצים. הנתון השני והחשוב לא פחות שחייב להיות מצויין בכל הצעת מחיר הוא לוחות הזמנים. לא מעט אנשים לא מקפידים על כתיבת נתון זה וסומכים על קבלן השיפוצים שמעריך בהערכה גסה את משך זמן השיפוץ. הערכה גסה שאינה כתובה במסודר עתידה להוביל לחריגות של ממש ולכן חשוב להימנע מכך. הנתון השלישי שחייב להיות כתוב בכל הצעת מחיר הוא כל נושא התשלומים. בהצעת המחיר יש לפרט בדיוק באילו תאריכים קבלן השיפוצים מקבל את המגיע לו. מומלץ לשלם את מרבית עלות השיפוץ רק לאחר מועד הסיום או סמוך אליו בכדי לוודא שהקבלן ימשיך לעבוד בצורה מקצועית ובמלוא המרץ. במקרים חריגים, מתן מלוא הסכום או מרביתו בשלבים מוקדמים של הליך השיפוץ עלול לגרום לקבלן לברוח עם הכסף.

תקופת אחריות ופירוט התשלום - כך תמנעו ויכוחים מיותרים

הנתון הרביעי הוא כמובן כל נושא האחריות. קבלן שיפוצים צריך לתת תקופת אחריות כלשהי על עבודתו כך שבמידה וקורה משהו בתקופה זו הוא מגיע לתקן את התקלה ללא צורך בתשלום נוסף. הנתון האחרון הוא כמובן פירוט המחירים של כל צורכי השיפוץ. חשוב להדגיש כי מחיר כולל להליך שיפוצים לבית אינו מספיק. חשוב לפרט בדיוק ממה מורכב המחיר הכולל על מנת שתוכלו לדעת להעריך כמה יעלו תוספות שתרצו להוסיף במהלך השיפוץ. קבלנים רבים דורשים מחירים נמוכים לשיפוץ כולו אך על כל תוספת במהלך העבודה הם דורשים מחירים מופקעים ללא פרופורציות. במידה ופירוט המכירים יהיה מונח נגד עיניכם תוכלו לזהות אם הצעת המחיר לתוספת שרציתם ריאלית או מופקעת. נתנאל שיפוצים מציע עבור לקוחותיו שירותי שיפוצים לבית במרכז הארץ ומקפיד לעמוד בזמנים ובכל הפרטים המצויינים בהצעת המחיר. הקפדה על כלל הנקודות הללו תבטיח לכם הליך שיפוצים מותאם ומדוייק ללא חריגות מיותרות.

כתבות דומות

איך בוחרים קבלני שיפוצים?

אחת הדילמות העיקריות, העולה בכל פרויקט שיפוצים – היא בחירת בעלי המקצוע. התחום לא מספיק מפוקח בישראל וקל להיתקל בשיפוצניקים שאינם אנשי מקצוע אמינים, עד

חשוב לשתף עם המשפחה והחברים:
דילוג לתוכן