נתנאל שיפוצים - פוסט חדש באתר

אספנו עבורכם את כל הטיפים החשובים שיסייעו לכם לשנות את כל מראה הדירה במסגרת שיפוצים קטנים וקוסמטיים בלבד

שיפוצים קטנים

אם גם אתם רוצים להתחיל בהליך שיפוץ בדירתכם, הגעתם למקום הנכון. לא מעט אנשים רוצים לשנות ולחדש את מראה דירתם מידי כמה שנים ופשוט לא יודעים מאיפה להתחיל. במקרה הפחות טוב, הם פשוט מתחילים ללא כל סדר וארגון מה שנגמר לרוב בחריגות של עשרות אחוזים הן מבחינת לוחות הזמנים והן מבחינת עלויות השיפוץ. לכן, אם אתם רוצים לפתוח בהליך שיפוצים קטנים בדירתכם, חשוב שתכירו מספר כללי ברזל שילכו אתכם לאורך כל הדרך, מרגע קבלת ההחלטה להתחיל שיפוצים קטנים בדירה, דרך בחינת נותני השירות השונים ועד לסיום המוצלח. נתנאל שיפוצים עוסק בתחום מזה לא מעט שנים ומציע שיפוצים לבית מכל סוג, שיפוצים בבניין משותף, שיפוצים קטנים ועוד. אז רגע לפני שנצלול לכל הפרטים החשובים שייקחו אתכם יד ביד אל עבר הצלחת שיפוצים קטנים בדירתכם, חשוב שתכירו את כל הסיבות השכיחות ביותר בגינן רבים כיום בוחרים להיעזר בשירותיו של נתנאל שיפוצים בהליך שיפוצים קטנים.

רוצים לנצל נכון את כל חלל הדירה? כנראה שתידרשו להליך שיפוץ כללי ומקיף

הסיבה הראשונה היא יציאתם של הילדים הבוגרים מהבית. הורים רבים בוחרים לערוך שינויים משמעותיים בכל דירתם לאחר יציאתם של ילדיהם הבוגרים. נתנאל שיפוצים מציע שיפוצים קטנים או גדולים בהתאם לצורכי לקוחותיו כך שהוא ידע להיענות למשימה. ברוב המקרים בוחרים ההורים לערוך שינוי משמעותי בדירה הכולל החלפת תשתיות חשמל ואינסטלציה, החלפת ריצוף, שבירת קירות, שינוי כל חלל הדירה, הרחבת שטחים משותפים כמו סלון או מטבח על חשבון חדר שינה שאין בו צורך ועוד. כלל השינויים הללו מאפשרים להפוך את הדירה כולה הן מבחינת נראותה והן מבחינת חלוקת החלל ולכן, חשוב להיערך לשיפוץ כללי ולא קצר במיוחד. לעומת זאת, ישנן עוד לא מעט אפשרויות מהירות וזולות הרבה יותר המאפשרות לרבים ליהנות משירותי שיפוצים קטנים המשנים את מראה הדירה כולה במחירים מוזלים.

רוצים לשפר את מראה הדירה לפני העמדתה למכירה? שיפוץ קוסמטי הוא התשובה הטובה ביותר עבורכם!

הסיבה השנייה לתחילת הליכי שיפוצים קטנים בדירה היא טרם מכירת הדירה. אנשים רבים בוחרים לשפץ את דירתם מבחינה קוסמטית לפני שהם מציעים אתה למכירה במטרה לדרוש מחיר גבוה יותר. חשוב להדגיש כי שיפוצים קטנים המתמקדים בקוסמטיקה ובנראות בלבד לא יכולים להיות יקרים במיוחד, על מנת לוודא כי הם אכן יהיו כדאיים לכל המעוניינים בהליך שיפוצים קטנים טרם מעמד המכירה. לכן, שיפוצים קוסמטיים מתמקדים בעיקר במעטפת של הדירה, לרבות הדבקת ריצוף חדש על הריצוף הקיים, צביעת קירות, הדבקת טפטים, ציפוי דלתות, הוספת וילונות, הוספת קירות גבס ועוד. כלל עבודות שיפוצים קטנים אלה יאפשרו לכם לשדרג משמעותית את כל מראה הדירה תוך זמן קצר ובעלות מינימלית. הסיבה השלישית שגורמת לרבים לשפץ את דירתם היא פשוט רצון לשינוי. סיבה זו ברוב המקרים כוללת עבודות שיפוץ שאינן יסודיות כמו בשיפוץ הכללי שצוין מעלה אך גם אינן שטחיות כמו בשיפוץ הקוסמטי בו רבים בוחרים טרם מעמד המכירה. כך או כך, חשוב לדעת לעשות זאת נכון ולהתנהל בצורה מסודרת ויסודית בכדי להשלים את כל הליכי שיפוצים קטנים או גדולים על הצד הטוב ביותר עם כמה שפחות חריגות מלוחות הזמנים או מהתקציב העומד לרשותכם.

כתבו רשימה מפורטת הכוללת את כל השינויים שתרצו לערוך בדירה

טרם תחילת החיפושים אחר קבלן השיפוצים הטוב ביותר שידע לבצע בהצלחה שיפוצים קטנים בכל רחבי דירתכם, חשוב שתכירו לעומק את כל הציפיות שלכם מהליך השיפוץ. כל שאתם נדרשים לעשות זה פשוט למקד את הציפייה מהשיפוץ ולכתוב על דף את כלל האזורים שתרצו לשפץ. מעבר לכתיבת כלל האזורים, חשוב לפרט כמה שיותר את השינויים המדויקים שתרצו לערוך בכל חלל בדירתכם. ככל שתפרטו ותתמקדו יותר, כך הסיכויים לחריגות או אי הבנות בהליך שיפוצים קטנים, ירדו. לכן, ערכו את הרשימה במשך כחודש ימים על מנת לוודא שלא תשכחו דבר. מיד לאחר תום עריכת הרשימה, עוברים לשלב הבא, שלב קבלת הצעות המחיר. שלב זה כולל הרבה מעבר להצעת מחיר כללית בלבד וככל שהוא יכלול יותר פרטים, כך תצליחו לחסוך יותר חריגות ואי הבנות.

כך נמנעים מאי הבנות, מריבות ואף מחריגות מלוחות הזמנים ומהתקציב שבחרתם להשקיע לטובת השיפוצים

אז הנתון הראשון שחשוב לכלול בהצעת המחיר הוא פירוט מדויק של כל עבודות השיפוץ. כתיבת שיפוץ כללי או שיפוץ חללי הדירה השונים אינה מספיקה. חשוב לציין את כל חללי הדירה שיעברו שיפוצים קטנים ואף לפרט את אופי השיפוץ בכל חלל. הנתון השני שאתם חייבים לכלול בהצעת המחיר הוא לוחות הזמנים. לא מעט אנשים לא כותבים את לוחות הזמנים בצורה מדויקת וחד משמעית, מה שמאפשר את גרירת העבודה למשך ימים ארוכים. במטרה להימנע מחריגות משמעותיות מבחינת לוחות הזמנים, חשוב לכתוב הכל בצורה מדויקת ומפורטת שאינה משתמעת לשתי פנים. נתנאל שיפוצים המציע שירותי שיפוצים לבית, שיפוצים קטנים וכן שיפוצים בבניין משותף מקפיד לעמוד בזמנים שסוכמו מראש. הנתון השלישי הוא כל נושא התשלומים. חשוב לקבוע מראש את מועד התשלומים ולהימנע מאי הבנות ומריבות מיותרות. חשוב להדגיש ולומר כי רוב התשלום צריך להינתן לאחר תום הליך השיפוץ כולו או לכל הפחות קרוב אליו בכדי לוודא שקבלן השיפוצים ימשיך את עבודתו בצורה מקצועית ומדויקת כבתחילה. הנתון האחרון הוא כמובן עלויות השיפוץ. כתיבת עלות השיפוץ כולו אינה מספקת וחשוב לפרט כמה שיותר את סך התשלום הכולל. במידה וקבלן השיפוצים שלכם יפרט את עלויותיו של כל חלק בהליך השיפוץ, תוכלו לדעת להעריך כמה יעלו לכם תוספות שונות שתרצו להוסיף במהלך השיפוצים.

כתבות דומות

ריצוף חוץ אבן – נתנאל שיפוצים

אחד הטרנדים המובילים בשנה האחרונה הוא ריצוף חוץ אבן. אם בעבר הריצוף היה רק בתוך הבית ובחוץ השתמשנו בדקים או דשא ברוב החצר, הריי שהיום

חשוב לשתף עם המשפחה והחברים:
דילוג לתוכן