שיפוץ דירה | לשנות את פני הדירה ממשעמם למעוצב ומזמין

מתעניינים בשיפוץ דירה ותוהים לגבי עלויות, לוח זמנים והיקף העבודה? חברת נתנאל שיפוצים, היא חברה המתמחה בשיפוצים ומציעה שירותי שיפוץ דירה קומפלט על ידי קבלן שיפוצים מקצועי ובעל ניסיון רב. לחברה יש המלצות מלקוחות קודמים, אשר מספרים על זמני הגעה מהירים, רכב חדיש המצויד בכלי עבודה מתקדמים ומעל הכל שירות אדיב ורמת גימור גבוהה.

נתנאל שיפוצים שירות שיפוץ דירה
שירות שיפוץ דירה

שיפוץ דירה - הכירו את כל השלבים הכלולים בהליך שיפוץ דירה

הליך שיפוץ דירה כולל שיפוץ נרחב בכל חללי הדירה, לרבות שיפוץ אמבטיה, שיפוץ מטבח, שיפוץ חדר שינה, שיפוץ סלון ועוד. חשוב להדגיש ולומר כי כיום יש מבחר עשיר של סוגי חומרי גלם, רהיטים וציוד נלווה בכל הצבעים, הדגמים, הגדלים והסגנונות כך שאתם חייבים להגיע מוכנים וממוקדים למעמד הבחירה. נתנאל שיפוצים מציע לכלל לקוחותיו שירותי שיפוץ דירה מלאים הכוללים את חדר האמבטיה, חדרי השינה, חלל הסלון וכמובן המטבח. לאחר שנים ארוכות של עבודה בתחום נתנאל שיפוצים יכול להתחייב לכל לקוחותיו על השירות האיכותי והמקצועי ביותר הכולל רמות גימור ללא פשרות. חולמים על שיפוץ דירה מקצועי שיהפוך את הדירה המיושנת שלכם לבית שכיף לחזור אליו בסיום כל יום עבודה? נתנאל שיפוצים יוכל לעזור לכם להגשים את החלום.

שירות שיפוץ דירה קומפלט – מה זה כולל ומה העלויות?

אז מה כלול בשירות שיפוץ דירה ? שיפוץ קומפלט לבית או מייקאובר לבית, הוא פרויקט גדול הכולל שיפוץ, חידוש או שינוי של מבנה, חלוקה פנימית, תשתיות ושיפורים קוסמטיים. בין היתר ניתן לתכנן מחדש את החלוקה הפנימית, לבנות קירות גבס, לבצע הנמכת תקרה, להחליף דלתות כניסה ודלתות פנים, לרצף, לחפות, לאטום סדקים, להחליף צנרת, לסדר תשתית חשמל, להתקין מזגנים ובסופו של דבר לצבוע את קירות הבית (מבפנים ואם רוצים, גם מבחוץ). זוהי רשימה חלקית כאשר בכל בית מכינים תכנית מייקאובר שיפוצים בהתאם לתנאי המבנה, רצון בעלי הבית והתקציב.

מכיוון שהתכניות שונות מלקוח אחד לשני וכך גם שעות העבודה וכמויות החומרים, הציוד ואנשי הצוות,  טווח המחירים הוא רחב ונע בין אלפי שקלים למאות אלפי שקלים, תלוי בהיקף הפרויקט. כמו כן, יש הבדל בין שיפוץ דירת גג החולשת על 150 מ”ר לדירה קטנה של 80 מ”ר וגם בין דירת מגורים לבית פרטי עם גינה, ולכן תמחור השיפוץ תלוי גם בגודל הבית.

נתנל שיפוצים כל מה שרציתם לדעת על שיפוץ דירה קומפלט
כל מה שרציתם לדעת על שיפוץ דירה קומפלט

"למה לשפץ?": בחינת היתרונות והערך של שיפוץ דירה

שיפוץ הדירה שלך יכול להביא אינספור יתרונות ולהוסיף ערך משמעותי לנכס שלך. בין אם אתם מחפשים לשפר את המשיכה האסתטית, להגדיל את הפונקציונליות או לשפר את יעילות האנרגיה, שיפוץ דירה כללי יכול להפוך את מרחב המחיה שלכם למקום נוח ונחשק יותר למגורים. על ידי עדכון מאפיינים מיושנים, כמו ריצוף או מכשירי חשמל ישנים, תוכלו ליצור אווירה מודרנית ומסוגננת המשקפת את הטעם האישי שלכם.

יתר על כן, שיפוץ דירה יכול לספק גם יתרונות כלכליים. שיפוץ המבוצע היטב יכול להעלות את ערך הנכס שלך, ולהפוך אותו למושך יותר לקונים או לשוכרים פוטנציאליים בעתיד. זה יכול לגרום למחיר מכירה גבוה יותר או להכנסה מהשכרה, מה שיאפשר לך להחזיר את ההשקעה שלך ואולי להרוויח. בנוסף, דירה משופצת עשויה למשוך מאגר גדול יותר של קונים או שוכרים מעוניינים, ולתת לך יותר אפשרויות וכוח משא ומתן.

בנוסף ליתרונות הכלכליים, שיפוץ דירה יכול גם לשפר משמעותית את איכות החיים שלכם. על ידי התאמה אישית של מרחב המחיה שלך כך שיתאים לצרכים ולהעדפות שלך, אתה יכול ליצור סביבה פונקציונלית יותר המשפרת את שגרת היומיום שלך. בין אם מדובר בהוספת שטח אחסון נוסף, יצירת משרד ביתי או שדרוג חדר האמבטיה שלכם, שינויים אלו יכולים לשפר מאוד את הנוחות והנוחות שלכם.

יתרה מכך, שיפוץ דירה יכול גם לספק הזדמנות לטפל בכל בעיה או נזק קיים בנכס שלכם. על ידי זיהוי ותיקון כל בעיה מבנית או תחזוקה, אתה יכול להבטיח את אורך החיים והבטיחות של הדירה שלך. גישה פרואקטיבית זו יכולה לחסוך ממך תיקונים יקרים בהמשך הקו.

שאלת התקציב: כמה באמת כדאי להוציא על שיפוץ?

בכל הנוגע לשיפוץ הדירה שלך, אחד השיקולים החשובים ביותר הוא התקציב שלך. קביעה כמה כדאי להוציא על שיפוץ דירה יכולה להיות משימה מאתגרת שכן היא תלויה בגורמים שונים, כולל היקף הפרויקט, מצבך הכלכלי והמטרות ארוכות הטווח שלך.

חיוני להתחיל בקביעת תקציב ריאלי המבוסס על הכספים הזמינים שלך והיקף השיפוץ שברצונך לבצע. קחו בחשבון גורמים כמו חומרים, עלויות עבודה וכל הוצאות נוספות שעלולות להתעורר במהלך התהליך. מחקר על העלויות הממוצעות של שיפוצים דומים יכול לספק נתון כדורסל לעבוד איתו.

חשוב גם לתעדף את יעדי השיפוץ שלך. זהה את התחומים או ההיבטים המרכזיים של הדירה שלך שזקוקים מאוד לשיפור והקצו חלק גדול יותר מהתקציב שלך לאזורים אלו. בדרך זו, אתה יכול להבטיח שהשינויים החשובים ביותר יבוצעו במסגרת המגבלות הפיננסיות שלך.

גורם נוסף שיש לקחת בחשבון הוא ההחזר הפוטנציאלי על ההשקעה (ROI). אם המטרה העיקרית שלכם היא להעלות את ערך הדירה שלכם, כדאי להתמקד בשיפוצים שמציעים החזר ROI גבוה, כמו שיפוץ מטבח או חדר אמבטיה. אזורים אלו נוטים להשפיע באופן משמעותי על הערך הכולל של הנכס.

לבסוף, חיוני להשאיר מקום בתקציב שלך להוצאות או מקרים בלתי צפויים. שיפוצים מגיעים לרוב עם הפתעות, כמו בעיות מבניות נסתרות או תיקונים הכרחיים שלא היו צפויים. הקצאת כספים נוספים יכולים לעזור לך לנווט במכשולים בלתי צפויים אלה מבלי להרוס את הפרויקט שלך או להעמיס על הכספים שלך.

נתנל שיפוצים שיפוץ קומפלט לבית
שיפוץ קומפלט לבית

שיפוץ דירה קומפלט לבית – לוח זמנים

מהו לוח הזמנים הצפוי בשיפוץ דירה? התשובה תלויה במספר גורמים:

 • משך הזמן שלוקח להכין את התכניות וכתב הכמויות.
 • היקף השיפוצים וגודל הבית.
 • מספר אנשי הצוות המועסקים על ידי הקבלן.
 • זמני ההגעה של החומרים השונים, כגון רצפות, פרגולה וכן הלאה.
 • תיאום בין אנשי מקצוע שונים, כגון חשמלאי, מתקין מזגנים, רצף ואינסטלטור.

לאלו יש להוסיף גם את זמן העבודה ולאחר מכן את שלב הגימור, הכולל צביעה אחרונה וניקיון. באופן כללי שיפוץ קומפלט לבית יכול להימשך מספר שבועות, חודשים ואף שנה. כאשר פונים לקבלן המתמחה בשיפוץ דירה , תקבלו מראש לוח זמנים כך שתוכלו לדעת למה לצפות ואיך להיערך.

נתנל שיפוצים מייקאובר שיפוצים וגימור סופי
מייקאובר שיפוצים וגימור סופי

נקודות חשובות נוספות לגבי מייקאובר שיפוצים וגימור סופי

כאשר מדובר בפרויקט מייקאובר שיפוצים הם רק החלק הראשון. לאחר מכן מגיע שלב ריהוט הבית ובחירת מוצרי טקסטיל ונוי. שלב זה מאריך מעט את לוח הזמנים, אך אם תהיו ממוקדים ותדעו בדיוק מה אתם מחפשים, זה יכול להסתיים גם בפרק זמן קצר. כמו כן, יש לקחת בחשבון שבכל פרויקט מייקאובר שיפוצים נרחבים משאירים אחריהם הרבה לכלוך ואבק ולכן תוסיפו ללוח הזמנים גם ניקיון של חברה מקצועית. כשאתם פונים לקבלן שיפוצים בעל ניסיון בשיפוץ דירה קומפלט, בדקו אם בהמלצות השונות יש התייחסות לעבודה נקייה ופינוי הפסולת שנותרה בתום העבודה. זה גם מראה על רצינות וגם יכול להקל עליכם.

נתנל שיפוצים שיפוץ דירת גג
שיפוץ דירת גג

שיפוץ דירת גג – בית פרטי בבניין מגורים

שיפוץ דירת גג זו הדרך המושלמת להרגיש בבית פרטי, גם כאשר מתגוררים בבניין דירות. שיפוץ דירת גג יכלול את כל אותם ההיבטים שיש בשיפוץ דירה קומפלט, עם תוספות מיוחדות הכוללות בין היתר תכנון מרפסת שמש, פינת ישיבה, שילוב צמחיה, התקנת פרגולה, בידוד, איטום, הצללה וכל אותם פתרונות שנועדו להקנות לכם פרטיות ותחושת מרחב. חברת נתנאל שיפוצים  היא חברה העוסקת כבר שנים רבות בשיפוץ בתים פרטיים, דירות מגורים ודירות גג. כל פרויקט ינוהל על ידי קבלן שיפוצים רשום בפנקס הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון, תוך דגש על שירות אדיב, מחירים הוגנים ורמה מקצועית ללא פשרות.

שיפוץ סלון - הכירו את האיזון הנכון שאתם חייבים ליצור בחלל. הימנעו מרכישת רהיטים גדולים מידי!

סלון הוא אחד החללים המרכזיים ביותר בכל דירה. חושבים להתחיל בהליך שיפוץ סלון במטרה להבטיח לכם ולאורחים שלכם פינה חמה, נעימה ונוחה לשהות בה? נתנאל שיפוצים ידע לעזור לכם בכך. הליך שיפוץ סלון הוא הליך מורכב הכולל לא מעט אלמנטים. במסגרת שיפוץ דירה בכלל ושיפוץ סלון בפרט, בעל הדירה נדרש להתאים את צבעי הרהיטים המשולבים בחלל הסלון, את הסגנון העיצובי שלהם, את מיקומם בחלל, את הגודל המתאים במטרה לאפשר נוחות ורווחה אך למנוע צפיפות ומחנק. נתנאל שיפוצים מסייע ללקוחות רבים בהליך שיפוץ סלון ושיפוץ דירה קטנה, כך שהוא יודע להתאים את הגדלים הנדרשים בהתאם לשטח החלל. אז אם גם אתם מתכננים להתחיל בהליך שיפוץ סלון, חשוב מאוד שתכירו את הקו העיצובי של כל דירתכם, תבחרו סגנונות וצבעים תואמים, תמדדו היטב את שטח החלל ותבטיחו לדירתכם פינה חמה, נוחה, מעוצבת ומרווחת.

שיפוץ אמבטיה
שיפוץ אמבטיה

שיפוץ אמבטיה - כך תשלימו את שיפוץ חלל האמבטיה על הצד הטוב ביותר

שיפוץ אמבטיה ברוב המקרים כולל החלפת אריחים, החלפת מקלחון/אמבטיה ומגוון שינויים בחלל, לרבות הוספת שירותים, הגדלת החלל, הקטנת החלל ועוד. 

חושבים על שיפוץ אמבטיה? נתנאל שיפוצים נדרש לסייע ללקוחות רבים בהליך שיפוץ אמבטיה במהלך כל שנות עיסוקו בתחום, כך שהוא ידע לעשות זאת גם עבורכם. שיפוץ דירה בכלל ושיפוץ אמבטיה בפרט מחייבים את איש המקצוע להכיר את הפרטים הקטנים, לבחור נכון את חומרי הגלם, להתאים לכל חלל את כל הנדרש לו ועוד.

 שיפוץ דירה קומפלט מחייבת את איש המקצוע שלכם להבחין בין חללים יבשים לחללים רטובים, בין חדרי שינה של הילדים לבין יחידת ההורים, בין סגנונות המטבחים השכיחים ביותר כיום ועוד. נתנאל שיפוצים מבטיח לכל לקוחותיו שירות מקצועי לאחר שנים ארוכות של השלמת פרוייקטים רבים של שיפוץ דירה קומפלט.

שיפוץ מטבח

שיפוץ מטבח - אחד החללים המרכזיים בכל דירה! הכירו את המטבחים המבוקשים ביותר כיום

נמאס לכם מהמטבח המיושן? נתנאל שיפוצים מציע לכל לקוחותיו שירותי שיפוץ מטבח. 

כחלק מהליך שיפוץ דירה, לקוחות רבים בוחרים להשקיע רבות בשלבי שיפוץ מטבח חדש ומודרני. המטבחים הישנים שונים בתכלית מאלה החדשים, וכיום ניתן ליהנות ממבחר עשיר של מטבחים בסגנונות שונים, לרבות סגנונות מודרניים וסגנונות כפריים שנחשבים למבוקשים במיוחד. המבחר הגדול של הדגמים והסגנונות השונים עלולים לגרום לכם לבלבול, ולכן מומלץ לעשות עבודת הכנה של ממש טרם בחירת המטבח החדש שלכם. 

איך עושים את זה? תחילה חשוב שתכירו את כלל הדגמים הנמכרים ביותר כיום. בדיקה מהירה ברשת תאפשר לכם להגיע לקטלוגים רבים. לאחר מכן, חשוב להתאים את הסגנון המתאים ביותר לטעמכם האישי ולקו העיצובי של הדירה כולה, טרם הגיעכם למעמד הבחירה.

שיפוץ חדר שינה
שיפוץ חדר שינה

שיפוץ חדר שינה - נמאס לכם מחדר השינה שלכם? כך משפצים חדרי שינה!

חושבים להתחיל בשיפוץ חדר שינה? נתנאל שיפוצים מכיר את כל השינויים השכיחים ביותר בחדרי שינה מיושנים.

 בין כלל עבודות השיפוץ השכיחות ביותר בחדרי השינה ניתן למנות בעיקר שיפוצים קוסמטיים. צביעת החלל, החלפת הריצוף, חידוש הרהיטים ועיצוב מחדש.

 שיפוץ דירה בכלל ושיפוץ חדר שינה בפרט, מחייבים את בעל הדירה להתמודד עם בחירת הצבעים השולטים, הסגנונות העיצוביים וכמובן התקציב לטובת עבודות השיפוץ. שיפוץ חדר שינה על פי רוב מסתכם בעבודות קוסמטיות, אך ישנם מקרים בהם בעלי דירה בוחרים להרחיב את חדרי השינה על חשבון שטחים מרכזיים, פיצול חללים גדולים למספר חדרי שינה ועוד.

 כך או כך, נתנאל שיפוצים ידע לסייע לכם להתמודד עם כל שלבי השיפוץ על הצד הטוב ביותר.

הליך שיפוץ דירה
הליך שיפוץ דירה

"התוצאות": כיצד לתחזק את הדירה המשופצת החדשה שלך

לאחר סיום השיפוץ של הדירה שלך, חשוב לקבוע שגרת תחזוקה כדי להבטיח שהחלל המשופץ החדשה שלכם יישאר במצב מעולה לאורך שנים. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לשמור על הדירה המשופצת חדשה :

 • 1. ניקוי רגיל:
  יש להקפיד על לוח זמנים קבוע לניקיון כדי לשמור על הדירה שלך נקייה וללא אבק ופסולת. השתמש במוצרי ניקוי וטכניקות מתאימים עבור משטחים שונים כדי למנוע נזק. ניקוי שוטף יעזור לשמר את המראה הרענן והמלוטש של החלל המשופץ שלכם.
 • 2. אמצעי אבטחה:
  נקטו באמצעי מניעה כדי להגן על הדירה המשופצת החדשה שלכם. התקן שטיחי דלת בכניסות כדי למנוע מלכלוך ופסולת להיכנס פנימה. השתמש בתחתיות תחתיות ופלייסמטים כדי להגן על משטחים מפני שפיכה ושריטות. שקול להוסיף סרט מגן או רפידות לרגלי הרהיטים כדי למנוע סימנים על הרצפות.
 • 3. טפלו בבעיות תחזוקה בהקדם:
  לטפל בבעיות תחזוקה מיידיות כדי למנוע מהן להסלים לבעיות גדולות יותר. בין אם זה ברז דולף, שקע חשמל לא תקין או סדק בקיר, טפלו בבעיות הללו ברגע שהן צצות כדי למנוע נזקים והוצאות נוספות.
 • 4. בדיקות סדירות:
  קבע בדיקות קבועות של הדירה שלך כדי לזהות בעיות או אזורים פוטנציאליים שעשויים לדרוש תחזוקה. בדוק אם יש סימנים של נזקי מים, סדקים או בלאי. על ידי זיהוי מוקדם של בעיות אלו, תוכל לטפל בהן לפני שהן הופכות לבעיות גדולות.
 • 5. התייעצו עם אנשי מקצוע:
  אם אינכם בטוחים כיצד לשמור נכון על היבטים מסוימים של הדירה המשופצת שלכם, אל תהססו להתייעץ עם אנשי מקצוע. הם יכולים לספק הנחיות לגבי שיטות העבודה המומלצות לתחזוקת חומרים ספציפיים, כגון משטחים, ריצוף או מתקנים.

שיפוץ דירה הוא משימה משמעותית הדורשת תכנון וביצוע קפדניים. עם זאת, עם הגישה והמשאבים הנכונים, זו יכולה להיות חוויה מתגמלת שמשפרת משמעותית את הערך והנוחות של חלל המגורים שלך. זכרו, המפתח לשיפוץ מוצלח טמון בתכנון קפדני, בחירת הצוות המתאים, בחירת חומרים איכותיים ושמירה על התקדמות הפרויקט.

שאלות ותשובות - שיפוץ דירה

דילוג לתוכן