שיפוץ דירה קומפלט

מתעניינים בשיפוץ דירה קומפלט ותוהים לגבי עלויות, לוח זמנים והיקף העבודה? חברת נתנאל שיפוצים, היא חברה המתמחה בשיפוצים ומציעה שירותי שיפוץ דירה קומפלט על ידי קבלן שיפוצים מקצועי ובעל ניסיון רב. לחברה יש המלצות מלקוחות קודמים, אשר מספרים על זמני הגעה מהירים, רכב חדיש המצויד בכלי עבודה מתקדמים ומעל הכל שירות אדיב ורמת גימור גבוהה.

נתנל שיפוצים כל מה שרציתם לדעת על שיפוץ דירה קומפלט

שירות שיפוץ דירה קומפלט – מה זה כולל ומה העלויות?

אז מה כלול בשירות שיפוץ דירה קומפלט? שיפוץ קומפלט לבית או מייקאובר לבית, הוא פרויקט גדול הכולל שיפוץ, חידוש או שינוי של מבנה, חלוקה פנימית, תשתיות ושיפורים קוסמטיים. בין היתר ניתן לתכנן מחדש את החלוקה הפנימית, לבנות קירות גבס, לבצע הנמכת תקרה, להחליף דלתות כניסה ודלתות פנים, לרצף, לחפות, לאטום סדקים, להחליף צנרת, לסדר תשתית חשמל, להתקין מזגנים ובסופו של דבר לצבוע את קירות הבית (מבפנים ואם רוצים, גם מבחוץ). זוהי רשימה חלקית כאשר בכל בית מכינים תכנית מייקאובר שיפוצים בהתאם לתנאי המבנה, רצון בעלי הבית והתקציב.

מכיוון שהתכניות שונות מלקוח אחד לשני וכך גם שעות העבודה וכמויות החומרים, הציוד ואנשי הצוות,  טווח המחירים הוא רחב ונע בין אלפי שקלים למאות אלפי שקלים, תלוי בהיקף הפרויקט. כמו כן, יש הבדל בין שיפוץ דירת גג החולשת על 150 מ"ר לדירה קטנה של 80 מ"ר וגם בין דירת מגורים לבית פרטי עם גינה, ולכן תמחור השיפוץ תלוי גם בגודל הבית.

נתנל שיפוצים שיפוץ קומפלט לבית

שיפוץ קומפלט לבית – לוח זמנים

מהו לוח הזמנים הצפוי בשיפוץ דירה קומפלט? התשובה תלויה במספר גורמים:

  • משך הזמן שלוקח להכין את התכניות וכתב הכמויות.
  • היקף השיפוצים וגודל הבית.
  • מספר אנשי הצוות המועסקים על ידי הקבלן.
  • זמני ההגעה של החומרים השונים, כגון רצפות, פרגולה וכן הלאה.
  • תיאום בין אנשי מקצוע שונים, כגון חשמלאי, מתקין מזגנים, רצף ואינסטלטור.

לאלו יש להוסיף גם את זמן העבודה ולאחר מכן את שלב הגימור, הכולל צביעה אחרונה וניקיון. באופן כללי שיפוץ קומפלט לבית יכול להימשך מספר שבועות, חודשים ואף שנה. כאשר פונים לקבלן המתמחה בשיפוץ קומפלט לבית, תקבלו מראש לוח זמנים כך שתוכלו לדעת למה לצפות ואיך להיערך.

נתנל שיפוצים מייקאובר שיפוצים וגימור סופי

נקודות חשובות נוספות לגבי מייקאובר שיפוצים וגימור סופי

כאשר מדובר בפרויקט מייקאובר שיפוצים הם רק החלק הראשון. לאחר מכן מגיע שלב ריהוט הבית ובחירת מוצרי טקסטיל ונוי. שלב זה מאריך מעט את לוח הזמנים, אך אם תהיו ממוקדים ותדעו בדיוק מה אתם מחפשים, זה יכול להסתיים גם בפרק זמן קצר. כמו כן, יש לקחת בחשבון שבכל פרויקט מייקאובר שיפוצים נרחבים משאירים אחריהם הרבה לכלוך ואבק ולכן תוסיפו ללוח הזמנים גם ניקיון של חברה מקצועית. כשאתם פונים לקבלן שיפוצים בעל ניסיון בשיפוץ דירה קומפלט, בדקו אם בהמלצות השונות יש התייחסות לעבודה נקייה ופינוי הפסולת שנותרה בתום העבודה. זה גם מראה על רצינות וגם יכול להקל עליכם.

נתנל שיפוצים שיפוץ דירת גג

שיפוץ דירת גג – בית פרטי בבניין מגורים

שיפוץ דירת גג זו הדרך המושלמת להרגיש בבית פרטי, גם כאשר מתגוררים בבניין דירות. שיפוץ דירת גג יכלול את כל אותם ההיבטים שיש בשיפוץ דירה קומפלט, עם תוספות מיוחדות הכוללות בין היתר תכנון מרפסת שמש, פינת ישיבה, שילוב צמחיה, התקנת פרגולה, בידוד, איטום, הצללה וכל אותם פתרונות שנועדו להקנות לכם פרטיות ותחושת מרחב. חברת נתנאל שיפוצים  היא חברה העוסקת כבר שנים רבות בשיפוץ בתים פרטיים, דירות מגורים ודירות גג. כל פרויקט ינוהל על ידי קבלן שיפוצים רשום בפנקס הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון, תוך דגש על שירות אדיב, מחירים הוגנים ורמה מקצועית ללא פשרות.

נתנאל שיפוצים אייקון חץ
דילוג לתוכן