איך מתמחרים שיפוץ אמבטיה?

יש שירותים מוגדרים ופשוטים, שקל לתמחר, כמו התקנת מדפים או צביעת בית. אך איך מתמחרים שיפוץ אמבטיה? חברת נתנאל שיפוצים מציעה שיטת תמחור לפי סעיפים. כל לקוח יכול לקבל הצעת מחיר מסודרת, שתכלול רשימת שירותים הכלולים בשיפוץ אמבטיה, וכך ניתן יהיה לקבל מושג לגבי העלויות הצפויות.

נתנאל שיפוצים שירותי שיפוץ אמבטיה

סעיפים הכלולים בשירותי שיפוץ אמבטיה

כדי לתמחר את הסעיפים השונים, צריך קודם כל לעשות חלוקה בין שירותי שיפוץ אמבטיה, שיפוץ מקלחת וכמובן לא לשכוח גם שיפוץ שירותים. לפני שנמשיך, יש להוסיף סעיפים כלליים וחשובים לא פחות, כגון: שיפוץ חדר אמבטיה ללא צביעה ועם צביעה, הסרת כתמי עובש, טיפול ברטיבות, החלפת צנרת שלמה או מקטע חלקי, עבודות חשמל, בניית ארונות אחסון, חיפוי קירות, פירוק ריצוף וריצוף מחדש, התקנת כיורים וברזים, איטום וניקיון. לא בכל חברה מציעים את אותה חבילת שירות ולכן ייתכן שתקבלו הצעות מחיר שונות לשיפוץ חדר אמבטיה. הדברים החשובים שאתם צריכים לבדוק הם:
● מי יערוך את התכניות וינהל את הפרויקט? האם קבלן שיפוצים רשום ומומלץ?
● האם איכות החומרים מותאמת לרמת הלחות והרטיבות בחדר?
● כיצד יושפע המחיר אם יהיה צורך להחליף תשתיות?
● כמה אנשי צוות יעבדו על הפרויקט ומה הכשרתם?
● האם קבלן השיפוצים מציע גם שירותי נגרות או שיש צורך באנשי מקצוע נוספים?
לסיום, המחיר מושפע גם מגודל חדר האמבטיה ומספר חדרי הרחצה בבית, אותם תרצו לשפץ.

נתנאל שיפוצים תמחור שיפוץ חדר אמבטיה

תמחור שיפוץ חדר אמבטיה

האם בעלי הבית מעוניינים בשיפוץ אמבטיה קיימת או החלפה לאמבטיה חדשה? חיפוי או צביעה של אמבטיה קיימת יהפכו כל שיפוץ חדר אמבטיה למהיר, פשוט וחסכוני יותר ולעומת זאת החלפה מלאה של האמבט בחדש או הפיכתו למקלחון מודרני, יכולים להאריך את הפרויקט וגם ליצור צורך בשדרוג הצנרת. עלויות שיפוץ אמבטיה קיימת (מכונה גם "הלבשת אמבטיה) נע במחירים הנמוכים ולעומת זאת שיפוץ חדר אמבטיה הכולל החלפת אמבטיה מלאה יהיה יקר יותר. המחיר הנמוך וזמן העבודה הקצר מפתים, אך קחו בחשבון שמדובר בפתרון זמני שלא נותן מענה אמתי לבעיות אינסטלציה ועובש והוא גם לא מתאים לכל סוגי האמבט.

נתנאל שיפוצים נקודות נוספות בתמחור שיפוץ מקלחת

נקודות נוספות בתמחור שיפוץ מקלחת

כאשר מדובר בשיפוץ מקלחת ולא רק שיפוץ אמבטיה, יש נקודות נוספות שצריך לקחת בחשבון בתמחור השירות. שיפוץ מקלחת כולל גם התקנת פתחי ניקוז ברצפת המקלחון ובדיקת הצנרת כדי לוודא שהמים יורדים בקצב הרצוי, התקנת ראש מקלחת, דלתות מקלחון ואיטום כדי שלא יותזו מים החוצה בכל פעם שמישהו יתקלח.

תמחור שיפוצים של מקלחת יושפע מן הרכיבים הבאים:
● מספר מטר מרובע
● סוג ריצוף המקלחון
● מצב הצנרת
● אריחים, טיח או צבע לקירות המקלחון.
● התקנת כלי סניטציה.
נקודה נוספת בתמחור אשר משותפת לשיפוץ מקלחות ואמבטיות, היא הקומה של הבית. בבית פרטי או דירות בקומות נמוכות, המחיר יהיה נמוך לעומת שיפוץ הנערך בקומות גבוהות. העדר מעלית גם מייקר את העלויות.

נתנאל שיפוצים לבסוף תמחור שיפוץ שירותים

לבסוף – תמחור שיפוץ שירותים

בתמחור שיפוץ שירותים יש להתייחס למחיר התקנת אסלה סטנדרטית המגיעה עם מיכל הדחה גלוי או מיכל הדחה נסתר, חיבור לקו המים ותיקון הריצוף מסביב לאסלה. בבתים בהם הייתה אסלה רגילה ובחרו להחליף לאסלה סמויה, יהיה צורך גם בהשלמת רצפות או ריצוף מחודש כחלק משיפוץ שירותים וזה מייקר את המחיר. חברת נתנאל שיפוצים היא חברה המתמחה בשיפוץ אמבטיה, מקלחות ושירותים, והיא מציעה ניסיון רב, צוות מומחה ומקצועי, זמני הגעה מהירים ורכב מדוגם הכולל את כל הציוד החדשני והמתקדם ביותר הדרוש לשיפוץ חדרי רחצה. לקבלת מידע מלא אודות השיפוץ והצעת מחיר מסודרת, אתם מוזמנים לפנות ולהתייעץ עם נציגי השירות.

נתנאל שיפוצים אייקון חץ
דילוג לתוכן